Jump to content


Richard Burns Rally και control settings


planetman

Recommended Posts

ετσι ετσι για να βλεπω ενδιαφερον για το καλυτερο εξομοιωτη ραλλυ!

λοιπον οποιος θελει να παιξει online μεχρι 12 ατομα κατεβαστε το RBR NET 3.0

http://toca.game-editing.net/dl?f=rbrnet3.0.zip

το msn μου ειναι dtszodiac1@hotmail.com για να παιξουμε μαζι!

επισης στο black hole motosport εχει ενα καρο αυτοκινητα skins ηχους κλπ.

ενα δικο μου mod εχω φτιαξει με Ελληνικα pacenote με την φωνη μου θα βρειτε εδω

http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&threadid=26171

και ενα χρονο που εχω κανει ειναι στην φοβερη chirdonhead great britain 3.20

Link to comment
Share on other sites

εγω στην ραλλυ σκουλ εκανα 1.17.67 αλλα πεφτει και αλλο...

επισης δοκιμασα και την chirdonhead και εκανα καπου στο 3.31!! πραγματικα τρομερη ειδικη

@planetman: ρε συ καθε ειδικη χωριζεται σε 2 σκελη εκτος απο τον τελικο χρονο. Αρα μετα μπορεις να δεις που εισαι πιο αργος ,μεσα στην ειδικη, και που πιο γρηγορος σε σχεση με αλλο χρονο.

Link to comment
Share on other sites

εγω στην ραλλυ σκουλ εκανα 1.17.67 αλλα πεφτει και αλλο...

επισης δοκιμασα και την chirdonhead και εκανα καπου στο 3.31!! πραγματικα τρομερη ειδικη

@planetman: ρε συ καθε ειδικη χωριζεται σε 2 σκελη εκτος απο τον τελικο χρονο. Αρα μετα μπορεις να δεις που εισαι πιο αργος ,μεσα στην ειδικη, και που πιο γρηγορος σε σχεση με αλλο χρονο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Sisman

Οντος το 1.17.72 ηρθε και για μενα αλλα σιγουρα πεφτει κιαλλο. Με πλητρα πεζεται, η εχετε κανα τιμονι;

εγω προσωπικα μονο με τιμονι που εχει και force feedback

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Sisman

Οντος το 1.17.72 ηρθε και για μενα αλλα σιγουρα πεφτει κιαλλο. Με πλητρα πεζεται, η εχετε κανα τιμονι;

εγω προσωπικα μονο με τιμονι που εχει και force feedback

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από theHitma@n [Σήμερα, στις 18:48]

εγω προσωπικα μονο με τιμονι που εχει και force feedback

Κι εγώ το ίδιο, και απορώ πώς ο Hitman το παίζει με πλήκτρα. :jump:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από theHitma@n [Σήμερα, στις 18:48]

εγω προσωπικα μονο με τιμονι που εχει και force feedback

Κι εγώ το ίδιο, και απορώ πώς ο Hitman το παίζει με πλήκτρα. :jump:

Link to comment
Share on other sites

planetman δυστυχώς καινούριες πίστες δεν έχει ακόμα αλλά έχει τις ήδη υπάρχουσες με άλλη επιφάνεια (πχ χιονισμένες πίστες France ή ασφάλτινες όλες τις χωμάτινες).

Κορυφή δεν θα ήταν να έβγαινε η φετινή SSS του ράλλυ ακρόπολις να γουστάραμε;;;

δε βαριέσαι καλό είναι και έτσι.

Λάμπρο εγώ έμπαινα συχνά και έπαιζα στο RBR-NET αλλά τώρα το έχω κόψει λόγω ηλίθιας σύνδεσης (56k και άν) αλλά σκοπεύω σύντομα να ξαναβάλω DSL και να ξαναρχίσω. θα σε ειδοποιήσω όταν είμαι έτοιμος.

Παρεπιπτόντος παίζω με Thrustmaster gamepad με αναλογικούς μοχλόυς για γκάζι/φρένο και τιμόνι.

Link to comment
Share on other sites

planetman δυστυχώς καινούριες πίστες δεν έχει ακόμα αλλά έχει τις ήδη υπάρχουσες με άλλη επιφάνεια (πχ χιονισμένες πίστες France ή ασφάλτινες όλες τις χωμάτινες).

Κορυφή δεν θα ήταν να έβγαινε η φετινή SSS του ράλλυ ακρόπολις να γουστάραμε;;;

δε βαριέσαι καλό είναι και έτσι.

Λάμπρο εγώ έμπαινα συχνά και έπαιζα στο RBR-NET αλλά τώρα το έχω κόψει λόγω ηλίθιας σύνδεσης (56k και άν) αλλά σκοπεύω σύντομα να ξαναβάλω DSL και να ξαναρχίσω. θα σε ειδοποιήσω όταν είμαι έτοιμος.

Παρεπιπτόντος παίζω με Thrustmaster gamepad με αναλογικούς μοχλόυς για γκάζι/φρένο και τιμόνι.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από planetman

Κι εγώ το ίδιο, και απορώ πώς ο Hitman το παίζει με πλήκτρα. :jump:

Και γω με πληκτρα παιζω. BTW κατεβασα ενα μεγαλο πατς γυρο στα 680 mb που εχει καμια 100+ αυτοκινητα και surface mod αλλα δε καταφερα να το κανω να παιξει. Κανενας περισσοτερο καμενος εχει δωκημασει κατι αναλογο να μας μεταφερει κανα tip?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από planetman

Κι εγώ το ίδιο, και απορώ πώς ο Hitman το παίζει με πλήκτρα. :jump:

Και γω με πληκτρα παιζω. BTW κατεβασα ενα μεγαλο πατς γυρο στα 680 mb που εχει καμια 100+ αυτοκινητα και surface mod αλλα δε καταφερα να το κανω να παιξει. Κανενας περισσοτερο καμενος εχει δωκημασει κατι αναλογο να μας μεταφερει κανα tip?

Link to comment
Share on other sites

παντα με τιμονι!ρε συ και με 56κ παιζει μια χαρα απλα απο τα options του rbr-net βγαλε το ghost car και εισαι οκ.και εγω τοσο καιρο με 56αρα επαιζα.

δεν εχεις προβλημα γιατι μετραει το συνολικο χρονο της πιστας που εκανες οποτε δεν εχει σχεση το Ping.ουτε κολαει αν εχεις μεγαλο ping.απλα σου δειχνει την ωρα που τρεχεις λανθασμενη καταταξη αν εχεις μεγαλο ping.

αυτο που κατεβασες 680 mb πιο ειναι και απο που?εγω εχω κατεβασει ενα mod για να κανεις ολες τις πιστες ασφαλτινες αλλα δεν μου αρεσε και το εβγαλα.

Link to comment
Share on other sites

παντα με τιμονι!ρε συ και με 56κ παιζει μια χαρα απλα απο τα options του rbr-net βγαλε το ghost car και εισαι οκ.και εγω τοσο καιρο με 56αρα επαιζα.

δεν εχεις προβλημα γιατι μετραει το συνολικο χρονο της πιστας που εκανες οποτε δεν εχει σχεση το Ping.ουτε κολαει αν εχεις μεγαλο ping.απλα σου δειχνει την ωρα που τρεχεις λανθασμενη καταταξη αν εχεις μεγαλο ping.

αυτο που κατεβασες 680 mb πιο ειναι και απο που?εγω εχω κατεβασει ενα mod για να κανεις ολες τις πιστες ασφαλτινες αλλα δεν μου αρεσε και το εβγαλα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από theHitma@n [Χθες, στις 20:29]

τι εννοας??? δεν σε πιανω...

Απλά μου φαίνεται παράξενο πώς μπορείς να παίξεις αυτό το παιχνίδι με πλήκτρα, επειδή είπες και έναν χρόνο που έκανες, που κι εγώ με τιμόνι δεν μπορώ να τον κάνω. Απλώς όταν παίζεις με πλήκτρα, είναι πολύ ευαίσθητο το steering...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από theHitma@n [Σήμερα, στις 12:45]

ρε συ εγω παιζω ΜΟΝΟ με τιμονι, αρα και οι χρονοι εχουν γινει με τιμονιερα. μηπως με μπερδεψες με τον sisman?

Α καλά, κάτι έπαθα εγώ.:help:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.