Jump to content


Ποια θα είναι η επόμενη επένδυση στον Η/Υ σας;


TheLab

Ποια θα είναι η επόμενη επένδυση στον Η/Υ σας;  

222 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από inertiacreep

VGA λέμε...αρκετά έμεινα με τη μπουρούχα την X600...αν και θα μείνω λίιιιιγο καιρό ακόμα όπως φαίνεται...:wall:

Τι να πω κι εγώ που περιμένω να παίξω παιχνίδια του σήμερα με την κάρτα του προχτές (5900ΧΤ)...

Link to comment
Share on other sites

βασικα θελω ενα διπλοπυρηνο και ενα σκληρο ειτε μια οθονη wide :>

Θα δειξει.

Οσον αφορα καρτα γραφικων προς το παρον μια χαρα ειμαι με την 6800gt@ultra

Απο ageia ναι θα ηθελα να την εχω, αλλα οχι δεν την χρειαζομαι

Link to comment
Share on other sites

Τα έσκασα ήδη για Conroe (είμαι στη δουλειά και κοιτάω το πακέτο που μόλις έφτασε... θέλω να πάω σπίτι! :D )

Βιαστική απόφαση γιατί ήθελα να ξεφορτωθώ τον 165 σε λογική τιμή, πριν αρχίσουν να πωλούνται σαν Celerons...

Νόμιζα ότι μου αρκούν τα 3 γίγα του Opteron, αλλά τελικά είμαι πιο enthusiast απ'όσο νόμιζα και τα κίνητρά μου έχουν να κάνουν με τις νέες τεχνολογίες και όχι με το "τι μου αρκεί", αλλιώς θα είμουν ακόμα με τον 1700+ ;)

Ε6600 λοιπόν για την ώρα, κι αν ο K8L δεν είναι πατάτα, θα πάρουμε κι από δαύτους για δοκιμή.

Αρχική απάντηση από darkCount

Εγώ τα έχωσα για κάρτα,cooler καρτας, Phase, μνήμες...ντουλαπα για την βεράντα, supermarket χθες....

Λέω να περιμένω την επόμενη γενιά από όλα:T:

Έχω ακούσει ότι οι next-gen ντουλάπες βεράντας, κωλολένε.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen [Σήμερα, στις 14:07]

Νόμιζα ότι μου αρκούν τα 3 γίγα του Opteron, αλλά τελικά είμαι πιο enthusiast απ'όσο νόμιζα και τα κίνητρά μου έχουν να κάνουν με τις νέες τεχνολογίες και όχι με το "τι μου αρκεί", αλλιώς θα είμουν ακόμα με τον 1700+ ;)

γιατρε εμενα που μου φαινονται λιγα τα 3.2 του 6300 μηπως εχω προβλημα? :whistling

Link to comment
Share on other sites

μιας και εχω χασει το τρενο για conroe..(μονο για τα bench θα αγοραζοτανε)

θα παραμεινω με οτι εχω..Μια χαρα παει..:p

Επομενη αγορα καποια wide ..20+ ιντσων αν οχι μεγαλυτερη!Aν εχει και glossy επιφανεια ακομα καλυτερα!

chosen ελπιζω να κανεις μια μινι παρουσιαση και εσυ τη μητρικη κλπ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.