Jump to content



Ποια θα είναι η επόμενη επένδυση στον Η/Υ σας;


TheLab

Ποια θα είναι η επόμενη επένδυση στον Η/Υ σας;  

222 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Η άμεσα επόμενη "επένδυσή" μου είναι μαι 7900GT, επιλογή που δεν καλύπτεται από το poll.

Η μεθεπόμενη όμως επένδυσή μου είναι, το πιθανότερο, σε AM3 με DDR3 και, ίσως, Quad-Core.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

λογω κατι επιδοτησεων που εληγαν κανα μηνα πριν τα δωσα για ΑΜ2 αλλα και ο conroe για το σπιτι λεει αν και ο p4 2.8@3.6 ακομα δεν εχει ξεπεραστει (πρωτη φορα κραταω μηχανημα για πανω απο 2 χρονια)

αντε καλα χριστουγεννα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

γιατρε εμενα που μου φαινονται λιγα τα 3.2 του 6300 μηπως εχω προβλημα? :whistling

Ναι. Έπρεπε να πάρεις τον 3800+ να σου μείνουν και 30 στην τσέπη.

(Μια και το έφερε η κουβέντα, με τι σκοπεύεις να αντικαταστήσεις το τσεκούρι; )

Αρχική απάντηση από ΝTG

chosen ελπιζω να κανεις μια μινι παρουσιαση και εσυ τη μητρικη κλπ...

Giga DS3 είναι, τι παρουσίαση να κάνω; Πάρτυ θα κάνω αν παίξει τον Ε6600 στα default. Την μητρική την πήρα καθαρά ως προσωρινή λύση μέχρι οι DFI+Oscar βγάλουν πάλι το απόλυτο. Ούτως ή άλλως και στα default ο Ε6600 πάλι πιτσιλάει τον ανταγωνισμό :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen

Giga DS3 είναι, τι παρουσίαση να κάνω; Πάρτυ θα κάνω αν παίξει τον Ε6600 στα default. Την μητρική την πήρα καθαρά ως προσωρινή λύση μέχρι οι DFI+Oscar βγάλουν πάλι το απόλυτο. Ούτως ή άλλως και στα default ο Ε6600 πάλι πιτσιλάει τον ανταγωνισμό :)

βασικα ηλπιζα να δω που φτανει απο φσβ σε καποια οχι τελειως "αγνωστα" χερια!

Να δω αν παιζει σαν λυση η "φτηνη" αυτη μητρικη....ή για να παιξεις με conroe θα πρεπει να ακολουθησεις το γνωμικο "οτι παρεις 300!"

Link to comment
Share on other sites

εγω θελω λιγο απο ολα και πολυ απο τιποτα.

πρασινοτρομοκρατουμενοπρεζακιμεψυχολογικαπροβληματαλογωκονροε

ουτετιςκλασσικεςμουτελειεςδενβαζωπλεονστοποσταρισμαμου

ε καλα τωρα που το ξανασκεφτομαι..............6300.....και μια 2ης γενιας ντιρεκτεξ10 βιτζοκαρτα μιας και η 1η γενια θα χει παλι κλασσικα προβληματα......

στο βαθος βαθος παιζει και κανας μεγαλυτερος δισκος.

Link to comment
Share on other sites

Δε βάζατε και μια επιλογή, ριζική αναβάθμιση; Διότι εδώ στη Σκωτία περιμένω με την ψWλή στο χέρι να ολοκληρωθεί η συμφωνία για συνεργασία με τη Morgan Stanley, και οπότε το επόμενο βήμα μετά την ενοικίαση σπιτιού μαντεψτε τι είναι...

Και δεδομένου ότι έχω μείνει ένα χρόνο με Laptop και δεν έχω κατσαβιδιάσει απο τότε υπολογιστή, ε μάλλον έχω απωθημένα (αν και στο θέμα gpu μάλλον θα κρατηθώ με νύχια και με δόντια περιμένοντας dx10 solutions)

Link to comment
Share on other sites

εχουμε και λεμε...

Καμια X-Fi..

ισα με 2gb gSkill 6400 HZ

εναν pretested Conroe 6600

την ακριβοθωρητη Asus P5WDG2-WS Pro

ενα κομπλε wc kitακι ,φυτεμενο σε ενα ομορφο ντουλαποκουτακι που ακουει στο ονομα:

Thermaltake MozartTX (μολις αξιωσει κανεις το φερει στο Ελλαντα)

ε. και μεχρι να τα παρω ολα αυτα...

θα χρειαζομαι και νεα DX10 VGA

κανα Pci-e raid controller

νεους Raptors Sata2

κανα Kentsfield

2χ2gb ddr2 1333

και παει λεγοντας...

το ξερω,.... :(

ειμαι εθισμενος :eek:

ειμαι ενα καταναλωτικο γουρουνι :tomato:

αλλα μ'αρεσει.... :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.