Jump to content



Ποια θα είναι η επόμενη επένδυση στον Η/Υ σας;


TheLab

Ποια θα είναι η επόμενη επένδυση στον Η/Υ σας;  

222 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Γι αρχή κάποια καλύτερη vga(με DX10 φυσικά) από τις δύο 7800GT που έχω σε SLI, μετά πάμε για μια υδρόψυξη για πιο "ησυχία" και στο πολύ βάθος για έναν Conroe αφού πρώτα πέσουν οι τιμές τους, δοκιμαστούν περισσότερο και βγουν σε μεγαλύτερες συχνότητες "ρολογιού".

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

Conroe μέσα στο φθινόπωρο , αφού ηρεμήσει και η αγορά

Προς το παρόν , HDTV και στοκάρισμα σε σκληρούς , ups και κάνα router ττης προκοπής για να είμαστε και έτοιμοι για τον διπλασιασμό των ταχυτήτων στην DSL και για τις νέες 2Mbit προσφορές

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο τα 240 στην χ800 προ 8μηνου και τα 220 για το πτερονι 146 προ εξαμηνου :confused: , ηρθε λοιπον η ωρα να αναφωνησω ως σαν νεος Βασιλης Λεβεντης.....

ΦΑΣΙΣΜΟΣ...

ΠΡΟΔΟΣΙΑ.....

ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΤΟ ΔΙ@ΟΛΟ ΟΛΟΙ........

ΑΡΚΟΥΔΕΙΔΕΣ......

:hehe: :hehe: :hehe::rofl: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jpavly

1 και μοναδικός για ΑΜ2.

Turning to the Darkside I am not. The Force strong within me is.

Edit: Με αναγκάσατε και έφτιαξα νέο avatar :p

U wish...:p :P

Εγω παιδια ειχα τον Χ6600ES steping 5 το οπιο πανω απο 3.900Mhz δεν πιγαινε,και τον πουλισα στο EBAY.Tορα ειμαι σε διλιμα η τον Χ6800 retail, η να περιμενω τον KENΤSFIELD.:hmm:

Link to comment
Share on other sites

Δε μπόρεσα να βρω επιλογή που με καλύπτει καθώς το Poll αναφέρεται σε x86 και Windoze. To "επένδυση στον Η/Υ σας" είχα την εντύπωση ότι αναφέρεται στον κύριο υπολογιστή μας. Τέσπα, αναφορικά για τους x86 computers μου, ψήφισα για K8L αφού το AM2 είναι απλώς μεταβατική περίοδος που όμως λόγω της απρόσμενα μεγάλης αποδοχής του DDR2 έγινε απαραίτητη. Φυσικά και θα πάρω σκληρούς (άτιμο DSL! ), πληκτρολόγια κτλ πρoτού από gfx cards. Ε όχι και DX10 ρε παιδιά, ήμαρτον.

Link to comment
Share on other sites

μεσα στο 2007 μαλλον μια wide 20αρα,κανενα σκληρο κ κατι πολυ καλυτερο απο την 6600GT..

για πλατφορμα,δεν συντρεχει λογος..

DFI ultra d-venice3000@2700-2x512 BH-5 δεν το κουνανε ρουπι ..μια χαρα την κανουν τη δουλεια τους:T:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.