Jump to content



Tο ADSL στην Ελλάδα...


TheLab

Με τι νέες αλλαγές στις τιμές του ADSL θεωρείται ότι...  

404 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Βασικά πιστεύω ότι δεν είναι όσο το θέμα "ταχύτητα", όσο το θέμα "ποιότητα και υποστήριξη" το οποίο πρέπει να κοιταχθεί και να βελτιωθεί. Πάσχουμε στην παροχή υπηρεσιών.

Link to comment
Share on other sites

εχει γινει πιο προσητο...δεν παυει ομως να ειναι και ακριβω σε σχεση με τους μισθους (αρε καπιταλισμε!) οπως ολα και σε σχεση με εξωτερικο αλλα σιγουρα εγινε ενα βημα μπροστα.. κατι ειναι και αυτο! αρκει να μην αρκεστουμε βεβαια!

Link to comment
Share on other sites

Απο τιμή είναι σε λογικά πλαίσια,αλλά το κακό είναι ότι σε καμμία περίπτωση δεν παίρνουμε αυτό που πληρώνουμε.Το χειρότερο δε είναι όλα όσα έχουμε πληρώσει για το τίποτα όλα αυτά τα χρόνια,κάτι το οποίο εγώ θέλω να δω να ξεπληρώνεται.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tolis86 [Χθες, στις 22:32]

εχει γινει πιο προσητο...δεν παυει ομως να ειναι και ακριβω σε σχεση με τους μισθους (αρε καπιταλισμε!) οπως ολα και σε σχεση με εξωτερικο αλλα σιγουρα εγινε ενα βημα μπροστα.. κατι ειναι και αυτο! αρκει να μην αρκεστουμε βεβαια!

Σε καμία περίπτωση δεν διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά κάνουν ένα βήμα προς και δύο πίσω, γιατί θα έπρεπε να κατεβάζουμε με παραπάνω ταχύτητα και μέχρι τώρα δεν έχω δει ουσιαστική διαφορά :...:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Arapis

Απο τιμή είναι σε λογικά πλαίσια,αλλά το κακό είναι ότι σε καμμία περίπτωση δεν παίρνουμε αυτό που πληρώνουμε.Το χειρότερο δε είναι όλα όσα έχουμε πληρώσει για το τίποτα όλα αυτά τα χρόνια,κάτι το οποίο εγώ θέλω να δω να ξεπληρώνεται.

Εννοείται.. ολα τα πραγματα στην ελλαδα ετσι ειναι..αλλο πληρωνεις και αλλο παιρνεις...

Απο αυτοκινητο μεχρι σουβλακι (πιτα γυρο χωρις κρεμμυδι) :woot:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από aijaki

Εννοείται.. ολα τα πραγματα στην ελλαδα ετσι ειναι..αλλο πληρωνεις και αλλο παιρνεις...

Απο αυτοκινητο μεχρι σουβλακι (πιτα γυρο χωρις κρεμμυδι) :woot:

:p:rofl::hehe: σωστόςςςςςςςςςς :T:

EDIT: spelling mystake :p

Link to comment
Share on other sites

εγω παλι θα πω κατι αλλο ας αρχισουμε απο τα βασικα,υπαρχει στο site τoυ ΟΤΕ που αμα βαλεις το τηλεφωνο σου σου δειχνει αν εχουν διπλασιαστει οι γραμμες σου λοιπον βαζω το δικο μου νουμερο και λεει οτι διπλασιαστηκε.ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΟΥ ΟΥΤΕ DSLAM,KAI ΠΟΣΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ.ΛΙΓΗ ΥΠΕΥΘΗΝΟΤΗΤΑ ΚΥΡΙΟΙ ΤΟΥ ΟΤΕ..........................

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από def

εγω παλι θα πω κατι αλλο ας αρχισουμε απο τα βασικα,υπαρχει στο site τoυ ΟΤΕ που αμα βαλεις το τηλεφωνο σου σου δειχνει αν εχουν διπλασιαστει οι γραμμες σου λοιπον βαζω το δικο μου νουμερο και λεει οτι διπλασιαστηκε.ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΟΥ ΟΥΤΕ DSLAM,KAI ΠΟΣΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ.ΛΙΓΗ ΥΠΕΥΘΗΝΟΤΗΤΑ ΚΥΡΙΟΙ ΤΟΥ ΟΤΕ..........................

Elladistan είναι αυτό.........μιλάμε για τελείως gtp :tomato: χώρα :tomato: !!

Link to comment
Share on other sites

Aπό εμένα ψηφίζω την τελευταία επιλογή διότι είναι απάνθρωπο να πληρώνεις κάθε διμηνο 100ευρώ στον λογαριασμό του ΟΤΕ και να μην έχεις κάνει ούτε ένα τηλέφωνο και να έχεις απλά internet

Link to comment
Share on other sites

Γερμανία, βασικός μισθός: 1275

Ελλάδα, βασικός μισθός: 750

Γερμανία μέσος μισθός: 3100

Ελλάδα μέσος μισθός: 1320

(μεικτά και τα δύο για τους βιαστικούς...)

Τα υπόλοιπα είναι απλές οδοντόκρεμες...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από vdeseris [Σήμερα, στις 09:01]

Με 25 το μήνα πλέον τα 2Mbit (και σύντομα τα 4 σε αρκετούς τυχερούς) δεν έχουμε λόγο να γκρινιάζουμε για τις τιμές....

πες τα.... Οποιος εχει παραπονα για το "ελλαδισταν" και για την "gtp"χώρα μπορεί να μετακομίσει...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jogi

πες τα.... Οποιος εχει παραπονα για το "ελλαδισταν" και για την "gtp"χώρα μπορεί να μετακομίσει...

Δεν αναφερόμουν τόσο στις τιμές, αλλά στις υπηρεσίες που σου παρέχουν με τα λεφτά που δίνουμε και συγκριτικά με τις άλλες χώρες την Ευρώπης οι τιμές και οι παροχές υπηρεσιών είναι g.t.p. :)

Και όσο για να μετακομίσω θα το έπραττα, αλλά δεν είναι και τόσοοοο χάλια η κατάσταση :p

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα είναι ακριβότερο σε σχέση με άλλες χώρες (όχι μόνο στην Ευρώπη.

Προσωπικά θα προτιμούσα να μην γίνει αναβάθμιση των γραμμών αλλά να γινόντουσαν φθηνότερες οι ήδη υπάρχουσες...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.