Jump to content



Tο ADSL στην Ελλάδα...


TheLab

Με τι νέες αλλαγές στις τιμές του ADSL θεωρείται ότι...  

404 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Εγώ ένα έχω να πώ. Έχω dsl 1024 και ούτε το StarCraft Broodwar δεν μπορώ να παίξω με την υσηχία μου αφόρητο lag μερικές φορές.......:banging:

Χθες έκανα ένα test εδώ πέρα http://speedtest.forthnet.gr/ και μου έβγαλε download 165 Kbps!!!:mad:

ΑΜΑΝ ΠΙΑ ΝΑ ΈΡΘΕΙ ΚΑΜΙΑ ΞΕΝΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΣΠΡΗ ΜΕΡΑ!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Συμφωνω οτι ακομα και με την 1024 δεν μπορεις να παιξεις ιντερνετικα αλλα δεν ειναι το ιδιο οπως πριν απο 7 χρονια που ειχαμε 33.6!!!!! Και παλι τοτε παλι επαιζες ιντερνετικα αλλα ειχαμε πιο "ελαφρια" παιχνιδια!

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω οτι ακομα και με την 1024 δεν μπορεις να παιξεις ιντερνετικα αλλα δεν ειναι το ιδιο οπως πριν απο 7 χρονια που ειχαμε 33.6!!!!! Και παλι τοτε παλι επαιζες ιντερνετικα αλλα ειχαμε πιο "ελαφρια" παιχνιδια!

Link to comment
Share on other sites

Όντως οι τιμες έχουν πέσει αλλά υφισταται ακόμα πρόβλημα με την συνεχομενή ροη των πακέτων γι' αυτό και τα μεγάλα pings ακόμα και στις 4mbps συνδεσεις.Το γιατί υφίσταται ακόμα αυτό ειναί αλλό θέμα...Οι τιμές πάντως έχουν πέσει αρκετά...Ειδίκα όταν μιλάμε και για φοιτητές

Link to comment
Share on other sites

βασικα οι τιμες εχουν παραμεινει στα8ερες και και εχουν ανεβει (8εωριτικα παντα) οι παρεχομενες ταχυτητες στα ιδια επιπιδα τιμων.το προβλημα ομως ειναι οτι μεχρι να τελειωσουν με τα ιδιοκτητα δυκτια τους οι εναλλακτικοι ασπρη μερα δεν 8α δουμε αφου κανεις δεν παιρνει την ταχυτητα την οποια πληρωνει :(

εν αναμονη του δικτυου της Forthnet λοιπον! :D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλο ειναι μεχρι να ανεβει η ποιοτητα, να μην αλλαζουμε ταχυτητα. Όταν θα καταφερουμε να κατεβαζουμε ολη την ημερα με την ταχυτητα που πρεπει να εχουμε, τοτε παμε στην επομενη ταχυτητα. Εγω προσωπικα αυτο πιστευω αν και δεν το τηρω.

...και μαλλον ποτε δεν θα γινει αυτο που λεω...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.