Jump to content



Απορειες ΛαπΤοπ


g_0x

Recommended Posts

παιδες πηρα το λαπτοπακι του multirama με τα 499Ε.εχει πανω celeron m ατα 1.7Ghz 512 ραμ απο τα οποια τα 64 τα κραταει η καρτα γραφικων,3Χusb dvd-rw 15,4" οθονη,δικτυο,μοντεμ και γενικα ειναι ενα πολυ απλο συστημα.το μονο που με χαλασε ειναι οτι δεν εχει 1394 και η καρτα γραφικων που ειναι απο ενα απλο κυκλομα της via αλλα τι περιμενεις σε αυτα τα λεφτα παραπανω?

Τεσπα.τα ερωτηματα μου ειναι τα εξης.

Α)πως αυξομειωνει ο ήχος πανω κατω απο το πληκτρολογιο μιας και δεν εχει ροδελα στο πλαι

Β)παιρνει pentium m(εχει fsb 533)?

Ειναι fjitsu siemens της οικογενειας Amilo.

τι γνωμη εχετε γενικα γιαυτην την εταιρεια και το σερβις της?

thnx.

Link to comment
Share on other sites

Ti δεν κανει τιποτα???

Συνηθως ειναι Fn+ βελακια ...

Αποκλειεται να μην εχει καποιο κουμπι πανω του κατι σαν ηχειο!

Οτι παιρνει 533αρη (διαυλο 133 δλδ) παιρνει....το θεμα ειναι οτι αν ειναι 855 μαλλον θα τον δει σαν 100αρη!Βαλε ενα cpu-z να δουμε chipset!

Link to comment
Share on other sites

ναι το checkara. i rthm :p δεν ελεγε τιποτε αλλα πρεπει να ειμαι πολυ ερωτευμενος.αφου πανω στα f5-f6 ελεγε για τον ηχο...ενταξι μη βαρατε.θα κατεβασω μολις τον συνδεσω στο νετ το τελευταιο cpu-z να μου πειτε αν παιρνει pentium m.τωρα παω απο courier να παραλαβω τον barton 2500+ Που μου εστειλαν να δω πως θα παει και αυτος.αναμεινατε :p

thnx shaman.

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω τον Fujitsu-Siemens Amilo M3438G και δουλευει η αυξομειωση και με τον συνδιασμο Fn+F5 και Fn+F6 αλλα εχει και κατω αριστερα στο πλαι ροδελα για αναλογικη αυξομειωση εκτος απο την ψηφιακη.

Αυτο ειναι μηχανημα με τα ολα του.

Αμα θελετε ανεβαζω φωτος και οτι αλλο επιθυμειται.

Φιλακια μωρα μου.

:kiss:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από g_0x

παιδες πηρα το λαπτοπακι του multirama με τα 499Ε.εχει πανω celeron m ατα 1.7Ghz 512 ραμ απο τα οποια τα 64 τα κραταει η καρτα γραφικων,3Χusb dvd-rw 15,4" οθονη,δικτυο,μοντεμ και γενικα ειναι ενα πολυ απλο συστημα.το μονο που με χαλασε ειναι οτι δεν εχει 1394 και η καρτα γραφικων που ειναι απο ενα απλο κυκλομα της via αλλα τι περιμενεις σε αυτα τα λεφτα παραπανω?

Τεσπα.τα ερωτηματα μου ειναι τα εξης.

Α)πως αυξομειωνει ο ήχος πανω κατω απο το πληκτρολογιο μιας και δεν εχει ροδελα στο πλαι

Β)παιρνει pentium m(εχει fsb 533)?

Ειναι fjitsu siemens της οικογενειας Amilo.

τι γνωμη εχετε γενικα γιαυτην την εταιρεια και το σερβις της?

thnx.

Για τα λεφτά που δίνεις μια χαρά είναι

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.