Jump to content



Tuniq Tower 120 μαζική αγορά....


hipro5

Recommended Posts

Όπως λέει και ο τίτλος...... :)

ΧΩΡΙΣ να υπόσχομαι και πολλά, υπάρχει περίπτωση να πάρουμε μερικά κομμάτια από Taiwan.....

Η τιμή της με τα μεταφορικά βγαίνει γύρω στα 85 $ = ~66.5Ευρώ .....

Η ποσότητα ΔΕΝ είναι μεγάλη και θα τηρηθεί σειρά προταιρεότητας..... :)

Όποιος θέλει ας ποστάρει εδώ...... ;)

Ξαναλέω ότι ΔΕΝ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ πολλά γι'αυτό και δε θέλω απογοητεύσεις αργότερα OK?..... :unsure:

EDIT: Λάθος ήταν η τιμή.....ΔΕΝ την είχα μετατρέψει σε Ευρώ....... :D

.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Περιμενω κατι απαντησεις απο εξω για την ψυκτρα αν δεν βρω απο αλλου φθηνοτερα (η τιμη ειναι λιγο τσιμπημενη) εχεμε υποψιν θα σου στειλω πμ για περισοτερες πληροφοριες :) :)

Link to comment
Share on other sites

**disclaimer: I do what I can for all the XIP XL and admin/mod from OCX or XS, even though the price will be little bit high , but think about that's becuase the USPS EMS shipping, 10 pieces cost about 175USD (4 days from Taiwan to US), therefore , please understand, xxx won't make any $$ over you guys but outside of this circle, I am pretty honest say.

price:

US Lower 48 states: 68.50(ship with usps priority mail)

other than US: 68.50+12.00 USPS EMS shipping

payment: W.U. or NON CC paypal only, MO or cashier's Check, cc paypal +3.85%

Αυτό είναι quote απ'το παλικάρι που τις δίνει.......Μετατρέψτε τα $ σε Ευρώ και όσο βγαίνει..... :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5

bump γιατί ήταν λάθος η τιμή.......ήταν σε δολλάρια..... :D

85 ευρώ έγραφες αρχικά. Αγγλικό μαγαζί την είχε 35 Αγγλικές λίρες τελική όταν της είχα ρίξει μια ματιά.

Απλά κοίταγα να δω πόσο κοστίζει ένα τέτοιο θηρίο :D

Πολύ καλή ψήκτρα πάντως. :)

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτησούλα. Δεν γίνεται να τις πακετάρει μαζί (αν όχι όλες, 2 ή 3 μαζί) να μην πληρωθούν 15$ μεταφορικά για κάθε μία ξεχωριστά; Επίσης, αν κατάλαβα καλά, αν δεν πληρωθεί με CC paypal γλυτώνουμε και το 3.85%. Αν και δεν ξέρω τι εναλλακτικές υπάρχουν... Δεν θέλω να γίνομαι τσίπης αλλα με 66 πέρνεις και την Ultra-120 κατευθείαν απο εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από n1ck0s [Σήμερα, στις 15:56]

Μια ερωτησούλα. Δεν γίνεται να τις πακετάρει μαζί (αν όχι όλες, 2 ή 3 μαζί) να μην πληρωθούν 15$ μεταφορικά για κάθε μία ξεχωριστά; Επίσης, αν κατάλαβα καλά, αν δεν πληρωθεί με CC paypal γλυτώνουμε και το 3.85%. Αν και δεν ξέρω τι εναλλακτικές υπάρχουν... Δεν θέλω να γίνομαι τσίπης αλλα με 66 πέρνεις και την Ultra-120 κατευθείαν απο εδώ.

Καμμία σχέση η μία με την άλλη.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Τετάρτη με Πέμπτη θα ξέρουμε σίγουρα......Μέχρι τώρα μου "έκλεισε" 5 κομμάτια γιατί την έκλεισε την αγγελία του.....

’ΡΑ οι πέντε είναι:

Εγώ..... x1 :D

Trooper x1

ΟΕW1999 x2

n1ck0s x1

’ρα έκλεισε προς το παρόν και βλέπουμε..... :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.