Jump to content


Προβλημα με torrents


carlitofj

Recommended Posts

Λοιπον labites διαβαστε προσεχτικα.Αντιμετωπιζω το εξης προβλημα με τα torrents:Κατεβαζω κανονικα ενα torrent.Οταν ερχεται η στιγμη που θελω να το παω καπου αλλου ομως εκει ξεκιναει το προβλημα.Εχω ορισει λοιπον ως download path το Ε:\Downloads.Κατεβαινει το αρχειο.Οταν ομως θελω να το παω στο Ε και οχι σε φακελο τοτε το αρχειο αχρηστευεται.και τι εννοω.Κανω κανονικα αποκοπη και επικολληση του αρχειου.Οταν ομως παω να ανοιξω το φακελο μου βγαζει αυτο το σφαλμα:

http://img295.imageshack.us/my.php?image=931966945955956945torrentwv4.jpg

Ακομα οχι απλως δν μπορω να ανοιξω το φακελο αλλα ουτε καν να κανω διαγραφη.Οποτε εχω περιπου 4,5γβ αχρηστα που καλυπτουν το δισκο.

Ξερει καποιος τι μπορω να κανω για μπορω να ανοιξω και παλι αυτα τα αρχεια?Ή τουλαχιστον να τα διαγραψω?

Link to comment
Share on other sites

’νοιξε το Nero μπες από εκεί στον ζητούμενο φάκελο και διεγραψτέ τον (αυτόν ή το αρχείο)... Είναι corrupted τα αρχεία γι' αυτό στο κάνει μάλλον αυτό...

EDIT: Τώρα που βλέπω το screenshot θέλω να ρωτήσω: το torrent το έχεις διαγράψει αφού κατέβηκε το αρχείο; Μήπως το κατεβάζουνε άλλοι από εσένα και δεν σε αφήνει να το διαγράψεις επειδή το χρησιμοποιεί το πρόγραμμα;

Link to comment
Share on other sites

Το διεγραψα οταν ηθελα να σταματησω το upload του.Δν παιζει τετοια περιπτωση!

Πως θα το διαγραψω απο το nero?δημιουργια dvd και μετα διαγραφη?δν μου το κανει ετσι

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ο,τι μου εχετε προτεινει το εχω κανει.Πρωτα κλεινω το προγραμμα και μετα κανω τη μεταφορα.Επισης το unlocker το εχω δοκιμασει αλλα μου λεει οτι δν ειναι κλειδωμενα τα αρχεια.Μπορει και κανει ολες τις επιλογες εκτος ομως απο την διαγραφη.Οταν παταω για διαγραφη μου βγαζει μνμ οτι δν ειναι δυνατη και αν θελω να γινει μετα την επανεκκινηση.Παταω και εγω ναι αλλα τπτ.Στα ιδια πραγματα παλι!

Link to comment
Share on other sites

Δν παιζει ο,τι και να το κανω.Τα αρχεια αυτα τωρα ειναι αχρηστα.Απλα επειδη μαλλον δν υπαρχει περιπτωση να μπορεσω να τα ξαναχρησιμοποιησω θελω να τα σβησω γιατι πιανουν τζαμπα χωρο στον hd μου.

Link to comment
Share on other sites

Πολυ κουλο προβλημα.

Δηλαδη κατεβαζεις με το utorrent ενα αρχειο, αυτο αφου κατεβει 100% και ειναι αποθηκευμενο στο Ε:\Downloads παιζει κανονικα και οταν το πας στο Ε:\ οχι μονο δεν παιζει αλλα δεν μπορεις και να το διαγραψεις ακομη και με το Unlocker?

Βοηθα λιγο τι ακριβως κανεις.Καμια εικονα ισως να βοηθουσε.

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα κουλο.Ειναι ετσι οπως ακριβως το λες.Κατεβαζω το torrent στο E:\Downloads και αφου τελειωσει παταω διαγραφη απο τον client.Μετα το κανω αποκοπη απο το E:\Downloads και το κανω επικολληση στο Ε:\!Οταν στη συνεχεια παω να το ανοιξω οχι απλως δν ανοιγει αλλα δν μπορω να το διαγραψω κιολας.

Να και μια εικονα απο το unlocker:

http://img295.imageshack.us/my.php?image=unlockererrorhy8.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από carlitofj [Σήμερα, στις 15:37]

Πραγματικα κουλο.Ειναι ετσι οπως ακριβως το λες.Κατεβαζω το torrent στο E:\Downloads και αφου τελειωσει παταω διαγραφη απο τον client.Μετα το κανω αποκοπη απο το E:\Downloads και το κανω επικολληση στο Ε:\!Οταν στη συνεχεια παω να το ανοιξω οχι απλως δν ανοιγει αλλα δν μπορω να το διαγραψω κιολας.

Να και μια εικονα απο το unlocker:

http://img295.imageshack.us/my.php?image=unlockererrorhy8.jpg

Πάτησες ναι??? (σε αυτό που ρωτάει το unlocker?)

Link to comment
Share on other sites

Απο το run του Start Menu πάτα cmd.

Ύστερα δώσε cd e:\ για να πάς στο partition που θέλεις.

Τέλος ΄δώσε del όνομα αρχείου για να δείς αν θα στο σβήσει.

Edit: Τώρα είδα πως έχεις πρόβλημα με φάκελο και όχι αρχείο. Κάνε τα 2 πρώτα και μετά δώσε rd όνομα φακέλου /S

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.