Jump to content



Ο Καφές της Παρασκευής


Doom

Recommended Posts

ε λίγο :S άντε να πάρω λεωφορείο/ταξί για να πάω μέχρι εκεί απο αγίας σοφίας...αλλά ρε γ@μω ειναι και τα φροντιστήρια για τους μικρους (3η Λ) και μειώνονται στο ελάχιστο ο ελεύθερος χρόνος γιαυτό μου είναι πρόβλημα...(παρόλ'αυτά κατάφερα να κάψω την motherboard στον ελάχιστο χρόνο που είχα μεταξύ σχολείου φροντηστηρίου ) :D

Τέσπα.. απλώς δε θα έχω την χαρά να σας δώ απο κοντά πριν κανα χριστούγεννο η (καλώς εχοντων των πραγμάτων ^^) κατάληψη :p

Cyaaa

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 863
  • Created
  • Last Reply
  • 3 weeks later...

Κλασικα BRERA? Παντος πιστευω πως πρεπει να την ψαξουμε λιγο ακομα, μου φενετε θα παρουμε παλι τους δρομους με το vdeseri για αναζητηση νεας καφετεριας. Γραψτες κατι αν εχετε υπ οψην...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Αν έχει κανένας καμιά ψύκτρα για s775 (από τις παλιές για 65nm με το χαλκό στη μέση)

και δεν τη χρειάζεται για καμιά βδομάδα ας την φέρει στον καφέ αν γίνεται για να εξυπηρετήσουμε ένα φίλο :)

Thanx!

Link to comment
Share on other sites

Αν έχει κανένας καμιά ψύκτρα για s775 (από τις παλιές για 65nm με το χαλκό στη μέση)

και δεν τη χρειάζεται για καμιά βδομάδα ας την φέρει στον καφέ αν γίνεται για να εξυπηρετήσουμε ένα φίλο :)

Thanx!

Εγινεεεεεε..........

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Λοιπόν, μετά απο υπόγειες κινήσεις του γνωστού-άγνωστου Maax, θα γίνει καφές αύριο για να δούμε τον Άγγελο και όσους έχουν μείνει εδώ.

Κατά τις 6-7 λέμε.

Πείτε μέρος (εκτός και αν πάμε στο γνωστό).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.