Jump to content


Ο Καφές της Παρασκευής


Doom

Recommended Posts

  • Replies 863
  • Created
  • Last Reply
Ναι σωστά!:)

Πηγαινει μαθαίνει ''Ισπανικα'' ταχα..:D

Τωρα τι Ισπανικα..δεν ξερω..:p

οποιος ειναι περιεργος να μαθει,μπορω να του κανω μια αναπαρασταση του μαθηματος στο χωρο του.Βραδυνες ωρες κατα προτιμηση bananabanana

Link to comment
Share on other sites

dfragos@jax7480

Ρε χαμένα κορμιά αλλάξτε κανα άβαταρ γιατί είναι κάπως ........οταν απαντάτε ο ενας στον άλλο.........:D

οποιος ειναι περιεργος να μαθει,μπορω να του κανω μια αναπαρασταση του μαθηματος στο χωρο του.Βραδυνες ωρες κατα προτιμηση bananabanana

Χμμμμμμμ..............και δεν σου φαινότανε

Link to comment
Share on other sites

Στον χθεσινό καφέ είμασταν αρκετά άτομα που παρακολουθήσαμε τον αγώνα Ελλάδα-Τουρκία μπάσκετ. Το κατόρθωμα ήταν η επίτευξη των 12GHz σε περίπου 1 λεπτό τρέχοντας διαφημιστικά benchmarks. Ιδού το bootscreen:

[ATTACH]5742[/ATTACH]

post-928-1414343299,2965_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
λεω να κατηφορισω τη καρδια αυτη τη παρασκευη , τι εχετε κανονισει για την εβδομαδα αυτη

Ρε μαστορι..ετεροδημότες είμαστε..τώρα που θα φύγουμε θα έρθεις??:p

Link to comment
Share on other sites

και εγω ετεροδημοτης ειμαι , μονο που ψηφιζω σαλονικα :D

Σταυρωστε με,σταυρωστε με!!

:gyros:gyros:gyros:gyros:gyros

λεω να κατηφορισω τη καρδια αυτη τη παρασκευη , τι εχετε κανονισει για την εβδομαδα αυτη

Παλι θα εχουμε ατυχημα στον περιφερειακο δλδ

Που σαι Carlota,φερε και το Gamepad σου για καλο και για κακο,ποτε δεν ξερεις This is SpartaThis is SpartaThis is Sparta

Link to comment
Share on other sites

Θα πιουμε κανα καφε σημερα?Διψασα και η Παρασκευη ειναι μακρυα...

παλι εδω εσυ ρε πορνομαλλη? :D

εγω σημερα δεν μπορω δυστυχως διοτι εχω πολυ διαβασμα για τα ισπανικα και απολκλιεται να προλαβω...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.