Jump to content



Ο Καφές της Παρασκευής


Doom

Recommended Posts

  • Replies 863
  • Created
  • Last Reply
για τα ισπανικα? αχουυυυ :D . Σου μαθω εγω κατι ισπανικα τη παρασκευη

να μου μαθεις,να μου μαθεις

θα ειναι κ καλη ευκαιρια να κανεις και πρακτικη επιδειξη της τεχνικης σου banana

Link to comment
Share on other sites

Τελικα η μάσα άξιζε ; Ηρθα αλλα δεν έφαγα μπουκια και επειδη ήμουν σκασμένος (με 2 μπριζολακια και 2 sprite πριν στο καφε) + καποιον περιορισμο λογω αντιβιωσης.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sportivo=No GO απο μενα,γαιτι δεν με παιρνει χρονικα.

Αλλα ετσι και αλλιως το εχουμε αποριψει το σπορτιβο εδω και πολυ καιρο,αφου δεν βολευει καθολου εμας απο τα δυτικα.Να ερχοσουν κιολας να λεγα παει και ερχεται ρε Σολωνα

Link to comment
Share on other sites

Sportivo=No GO απο μενα,γαιτι δεν με παιρνει χρονικα.

Αλλα ετσι και αλλιως το εχουμε αποριψει το σπορτιβο εδω και πολυ καιρο,αφου δεν βολευει καθολου εμας απο τα δυτικα.Να ερχοσουν κιολας να λεγα παει και ερχεται ρε Σολωνα

Ενω εσυ μεσα στην συνεπεια!:p:D

PES10 να παίξετε στα σπίτια σας.

Για καφέ θα πάμε και αν θέλετε μετά πάτε να παίξετε σε κανα Νετάδικο.

Ελα αστα αυτα..πες οτι δεν θες να πας σπορτιβο γιατι δεν εχει πολλες σερβιτορες!:p

Link to comment
Share on other sites

Ενω εσυ μεσα στην συνεπεια!:p:D

Ελα αστα αυτα..πες οτι δεν θες να πας σπορτιβο γιατι δεν εχει πολλες σερβιτορες!:p

LOL

Καλα,να σε δω οταν θα πας και συ φανταρος,ποσο συχνα θα ερχεσε.Απο τοτε που απολυθηκα,ειναι ζητημα να μην εχω ερθει 5 φορες ;)

Βασικα,εσυ ερχεσαι πιο σπανια banana

Link to comment
Share on other sites

LOL

Καλα,να σε δω οταν θα πας και συ φανταρος,ποσο συχνα θα ερχεσε.Απο τοτε που απολυθηκα,ειναι ζητημα να μην εχω ερθει 5 φορες ;)

Βασικα,εσυ ερχεσαι πιο σπανια banana

Εγω δεν εχω αμαξι ρε..ουτε με τον σακη μπορουσα να παω τοτε που εστρωνε τιν μηχανη του.;)

για ρωτα τωρα..:p..παω η δεν παω??:D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.