Jump to content



Ο Καφές της Παρασκευής


Doom

Recommended Posts

  • Replies 863
  • Created
  • Last Reply

Ακυρω εγω. θα παω για μπαλα, Σακη αν θες ελα 7.30 στα 7x7 της Νεαπολης για κανα σουτακι. Μολις ηρθα απο το κεντρο και εχω λιωσει απο την ζεστη και τα λεοφορεια (4 πηρα, ουτε ενα δεν ειχε aircondition).

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κοριτσια τι θα γίνει σήμερις? Εγω ειμαι μέσα και αποτι μιλησα με τον Βιλλ και αυτος το ίδιο.

Ο στρατηλάτης Νικόλ ειναι εδω η συμετεχει σε καμια αποχαιρετιστήρια καταδρομική αποστολή ?

Οποιος άλλος θελει να προσέλθει ας το πει για να δουμε τι θα κάμουμε....

Link to comment
Share on other sites

Που εισαι Χρηστο ;

Κι εγω 19.30 θα ειμαι εκει (αυτο σημαινει οτι θα ξεκινησω 19:05 απο το σπιτι και όχι 19.30 :p)

btw καινε το Σειχ-Σου τα ζωα. Εχει βρωμισει ολο το Ρετζικι

Link to comment
Share on other sites

Που εισαι Χρηστο ;

Κι εγω 19.30 θα ειμαι εκει (αυτο σημαινει οτι θα ξεκινησω 19:05 απο το σπιτι και όχι 19.30 :p)

btw καινε το Σειχ-Σου τα ζωα. Εχει βρωμισει ολο το Ρετζικι

Σύρο...και επιστρέφω δευτέρα.

Πολλές πυρκαγιές αυτές τις μέρες...να παραιτηθεί ο Καραμανλής...

Link to comment
Share on other sites

19.30 στο BarFly Αγγελε, είναι κοντά στο Μπρέρα. Είναι δίπλα στο βενζινάδικο Κλέανθους - Διογένους.

Χρήστο επέστρεψες απο την Σίρο ;

Να σε ρωτησω, ξερεις που μπορω να βρω στην Θεσσαλονικη σωλήνα για το πλυντήριο; Θελω να συνδεσω το πλυντήριο με την βρύση να τραβάει το νερό.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.