Jump to content


Car cinema+pda+ηχεια+many questions..


Braveheart1980

Recommended Posts

Σκεφτομουνα να τοποθετησω ενα car cinema στο τουτου μου

Εψαξα και κατεληξα στο εξης : JVC KW-AWX706

Φαινεται να κανει παπαδες (Παιζει divx, εχει SD slot, λογω ελλειψης touch screen eχει καλυτερη φωτεινοτητα η οθονη, πολυ καλο επεξεργαστη εικονας (10bit/54Mhz) και ηχου, υποστηριζει mp3 απο dvd (giga np3) και ειναι νορμαλ η τιμη του)

Καταρχην θα ηθελα να ρωτησω αν το εχει κανενας , αν ειναι οντως καλο ,α ποψεις κτλ

Δευτερον επειδη ολα τα navigation προγραμματα αυτων των εταιρειων ειναι επιεικως απαραδεκτα για την Ελλαδα (χαρτογραφηση του 30% της Αθηνας μονο!) και επειδη εχω ηδη ενα pda με το Destinator PN (κορυφη!) σκεφτηκα να το συνδεσω με την μεγααααλη οθονη του JVC.

Ψαχνοντας βρηκα αυτο που ουσιαστικα συνδεεται στην miniSD του ppc μου και δινει εξοδο composite κτλ .

Το εχει δει/δοκιμασει κανεις αυτο; Θα δουλεψει αραγε; (Το JVC εχει και αλλη μια εισοδο composite ελευθερη οποτε λεω να το συνδεσω εκει)

Τριτον και τελευταιο επειδη (ξανα)εκαψα τα 2 πισω ηχεια (infinity παρακαλω!) , ελεγα να παω τα 2 μπροστα ηχεια πισω (caliber) και μπροστα να βαλω 2 peereless definition 6.Ο ενισχυτης μου ειναι ενας εξακαναλος phase linear pb six(χαρακτηριστικα δειτε εδω)

Ειναι καλα ή εχετε να μου προτεινετε καποια αλλα?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.