Jump to content



Undelete σε memory stick pro


Galioni

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Galioni [Σήμερα, στις 19:00]

Δωρεάν δεν υπάρχει κανένα ε? Βασικά το get data back είναι όντως καλό αλλά δεν κάνει για μνήμες

Αυτό που σου είπα δουλεύει δοκιμασμένα σε memory stick pro...

;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από lord [02-10-2006 22:39]

Easy recovery

Μόνο που δεν το έχω δοκιμάσει σε memory stick

Σε σκληρούς πάντως κάνει πολύ καλή δαυλιά

Κανει και παρακανει σε memory stick. Ειδικα με την επιλογη raw

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Παίδες τι προτείνεται για usb φλασάκι(corsair 1gb)??

Η ιστορία έχει ως εξής, την ώρα που πήγα να κάνω save κατευθείαν μέσα απο το πρόγραμμα στο φλασάκι μια εργασία κόλησε το pc, οπότε αναγκάστηκα να πατήσω το reset. Ε μετά το reset μάλλον πήγε στα σκουπίδια το file system και μου ζητάει πλέον format όποτε πάω να κάνω explore το φλασάκι. ψάχνω κάτι να επαναφέρω τα αρχεία απο μέσα...

Η πρώτη μου ερώτηση είναι, μήπως είναι μάταιο?? Επειδή πρόκειτε πλέον για μνήμες και όχι για hdd??

Το getdataback λέτε να κάνει δουλειά? Το εχω χρησιμοιήσει αρκετές φορές σε hdd και ειναι κορυφαίο, αλλά σε φλασάκια?? Δυστηχώς δεν μπορώ να το δοκιμάσω γιατί την ζημιά την έχει πάθει ο πατέρας μου και ειναι γύρω στα 500χλμ. μακρυά :p

Όσοι έχουν ανάλογη εμπειρία ας βοηθήσουν pls...έχει δουλειές μέσα ο άνθρωπος κρίμα είναι... Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.