Jump to content



Eλικόπτερο στη στέγη!


hemppants

Recommended Posts

Σήμερα κατάλαβα ότι δεν μπορώ να γράψω ούτε το αντικείμενο στο οποίο εργάζομαι.

Βαριέμαι. Τον τόνο ξέχασα φαντάζομαι. Ελληνικά. Αύριο θα αγοράσω μια γραμματέα, που θα την πηδάω κιόλας. Κινητό Αυτοκίνητο. Δύσκολο να στρουθοκαμηλιζω. Ποίος *αμάει αραγε την Μαιρη;;; Και τι γκαντεμιά είναι αυτή που με δέρνει. Να έχει βρεί σπίτι απέναντι απο μένα και εγώ να λείπω... φαντάζεσαι να την *αμάει αργότερα αυτός που μένει τώρα σπίτι μου; Να μου τον συστήσεις! Οχι, τον ψυχίατρο. Το ξέρω ότι λεω και κάνω μα*ακίες όταν δεν έχω κατι έξυπνο να πω. Γιατί, έκανα λάθος στην λέξη διαφήμιση! Διάλειμμα διαλύω. ’νθρωπος. Πάσχω απο ανίατη και βαριά ανορθογραφία. Σκουληκομυρμηγκότρυπα. Αυτό το ξέρω γιατί μιας γκόμενας πάνω απο τον κώλο έλεγε εκεί ειναι η τρύπα μου. Κ π τ δ θ και τα φωνήεντα. Διαχείριση επικοινωνιακής κρίσης. Μήπως μπορεί να με βοηθήσει κάποιος;;; Γάιδαρος στο παραθύρι ελικόπτερο στη στέγη βάσανα που έχει η αγάπη να σε δάγκωνα στον σβέρκο.

Link to comment
Share on other sites

Κάποιες φορές αναρωτιέμαι... Πώς να ναι το ελικόπτερο στην στέγη, άλλες πάλι στιγμές στην ζωή μου, που να ναι η Μαιρη. Αυτό που με απασχολεί πιο συχνά, όμως, είναι τα ορθογραφικά μου λάθη. Λες γι αυτό να με χώρισε? Είμαι λούζερ! Θα πα ν ανέβω σ' ένα βουνό και θα σας βλέπω από ψηλα. Θα βλέπω την Μαίρη και την μιζέρια της και δεν θα την έχω ανάγκη! Πεινάω, όμως. Στο βουνό δεν παιζει Ντελίβερι, ε? Τι θ απογίνω? Δεν φοβάμαι, όμως! Η ΤΙΜ αναβαθμίζει το δίκτυό της. Τώρα θα έχω σήμα και στην σπηλιά μου, για να παίζω ιντερνετ γκειμς απο το κινητό μου. Ρεύμα μπορεί να μην έχω, αλλά δεν πειράζει. Η ΔΕΗ μου θυμίζει την Μαίρη και μελαγχολώ... Καλύτερα να φάω κάτι και να της στείλω ένα υβριστικό μήνυμα.

Link to comment
Share on other sites

ωραιος ο παιχτης..........ψηφιζω να μην παει στη τρυπα αρκει οποιος συμμετασχει να ακολουθησει το ιδιο υφος γραφης.ας καθαριστει και απο τα σχολια περι μαυρης τρυπας(και απο το δικο μου) και ας απολαυσουμε ενα ακομα θρεντ χαλαρης καταστασης.

στο ΠοΘ δεν παιζει να μεταφερθει κατα τη γνωμη μου ουτε στα ανεκδοτα.....θεωρω οτι ειναι θρεντ με αποκλειστικο θεμα και πρεπει να ξεχωριζει.

καλη συνεχεια:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma [Σήμερα, στις 00:04]

ωραιος ο παιχτης..........ψηφιζω να μην παει στη τρυπα αρκει οποιος συμμετασχει να ακολουθησει το ιδιο υφος γραφης.ας καθαριστει και απο τα σχολια περι μαυρης τρυπας(και απο το δικο μου) και ας απολαυσουμε ενα ακομα θρεντ χαλαρης καταστασης.

στο ΠοΘ δεν παιζει να μεταφερθει κατα τη γνωμη μου ουτε στα ανεκδοτα.....θεωρω οτι ειναι θρεντ με αποκλειστικο θεμα και πρεπει να ξεχωριζει.

καλη συνεχεια:)

One million thank yous goes to greekfragma!!!

http://www.yonkis.com/mediaflash/unmillon.htm

Link to comment
Share on other sites

Που...να ζωη δεν εχω μια ...Αλλα και να ειχα μια μετα θα θελα δυο...

Ποιος εγω??Που καποτε ειχα τρεις....Ναι τρεις ακουτε τρεις και παρτα τα @@ ....

Τωρα εμεινα μονο με τα @@ ..Πουτα.α ζωη δεν εχω μια....

Link to comment
Share on other sites

Που..να ζωη δεν εχω μια..Ποιος;; εγω...

Που καποτε ειχα τρεις.. Ναι ναι τρεις και παρ'τα @@@....

Τωρα εμεινα μονο με τα @@@...

Περιεργα γυρισματα του χρονου. Πριν απο καιρο αν ειχα μια θα ηθελα δυο..

Και αν ειχα δυο θα ηθελα τρεις,τεσσερεις,πεντε...απεκτησα πεντε...

Ευκολο... Δυσκολο να τις κρατησεις....

Τωρα πια θελω μια... μονο μια...μια και τα @@@....

Υ.Γ:Ζητω συγνωμη απο τον Mischeif που τον εκλεψα λιγο αλλα αυτο ηταν στο μυαλο μου..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.