Jump to content


Ποσες φορες μπορει να γινει εγγραφη σε DVD+RW?


Lewnidas

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από george1551

δηλαδη οσο και τα κοινα cd-rw θεωρητικα ανεφικτο να το καψεις αν και εμενα μου εχουν καει αρκετα (princo)

Θεωρητικά δεν παθαίνουν tpt :rolleyes:, εκτός άμα τα γρατσουνιστούν άσχημα, αλλά και εγώ που χρησιμοποιώ καμιά φορά επανεγράψιμα μετά από κάμποσο καιρό είναι άχρηστα και δεν μπορώ να γράψω tpt πάνω τους :(

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από $pIdy_mc [Σήμερα, στις 15:00]

Θεωρητικά δεν παθαίνουν tpt :rolleyes:, εκτός άμα τα γρατσουνιστούν άσχημα, αλλά και εγώ που χρησιμοποιώ καμιά φορά επανεγράψιμα μετά από κάμποσο καιρό είναι άχρηστα και δεν μπορώ να γράψω tpt πάνω τους :(

νομιζω οτι εχεις λαθος. καπου ειχα διαβασει οτι εχουν καποιο οριο ζωης κατι χιλιαδες,αν οχι εκατομμυρια φορες,απλα δεν νομιζω να το χρησιμοποιει κανεις τοσο.
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από george1551 [Σήμερα, στις 13:43]

δηλαδη οσο και τα κοινα cd-rw θεωρητικα ανεφικτο να το καψεις αν και εμενα μου εχουν καει αρκετα (princo)

Princo κι εσύ.. λογικό μου ακούγεται, εφάμμιλης ποιότητας με τα DVDRW Pitsos :p

Τώρα στο θέμα μας, συνήθως οι φυσικές φθορές ενός DVDRW έρχονται πολύ πρίν περάσει το όριο των επανεγγραφών! Μιλάω για γρατζουνιές, έκθεση σε λάθος θερμοκρασίες, σε ήλιο κτλ.

Link to comment
Share on other sites

εγω παιδια τα πεταξα σε 6-7 εγγραφες και χωρις γρατζουνιες και παρακαλω με pionner 104

πληρωμενο 150 χιλιαρικα περιπου 500 ευρω τοτε οτι καλυτερο επαιζε εκεινη την εποχη

μετα δεν ξαναεγραψα σε rw

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.