Jump to content



Warning Noob ερώτηση!!


JohnG85

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους και με συγχωρήται για τη n00bίστικη ερώτηση αλλά δε γνωρίζω.Δεν φέρω ευθύνη αν μετά την ανάγνωση του post υπάρξει τριχόπτωση!!Μετά από σχετική έρευνα αγόρασα το ondsl kit 1024 που θεωρώ οτι είναι το καλύτερο πακέτο για τις ανάγκες μου.Ετσι πήγα πλαίσιο και με ρώτησαν το τηλέφωνο μου και αν θέλω 12μηνο συμβόλαιο.Αφού έδωσα το τηλέφωνο και απάντησα αρνητικά στη δεύτερη, πλήρωσα και πήγα σπίτι.Τώρα εδώ είναι η απορία μου: Μεσα έχει ένα φάκελλο ο οποίος περιέχει μια αίτηση με ένα μπλε και ένα λευκο φυλλάδιο (ενα απο τα δύο το κρατάω εγώ) και ένα φυλλαδιο που λέει fax.Αυτο που έχω καταλάβει είναι οτι πρεπει να στείλω και τα δύο μέσω fax ή ελτα.Κατάλαβα σωστα ?? Επίσης μπορώ να πάω εγώ ο ίδιος να το καταθέσω ? Θα ενημερώσει το πλαίσιο ότι ΔΕΝ επέλεξα 12μηνο συμβόλαιο ?? Επίσης ο πωλητής μου είπε ότι μετά το πέρας των 4 μηνών θα δίνω 26.Ξέρω οτι αυτό είναι για otenet και θα δίνω άλλα 17-18 για πάγιο γραμμής.Σωστά τα λέω ή θα πληρώνω μόνο τα 26 ?? Επίσης μη δίνεται σημασία που το site του πλαισίου λέει 82 104 είναι.(To τσέκαρα τώρα για επαλήθευση και μέχρι χθες 82 έλεγε μα το θεό!!!)Εγώ θυμάμαι οτι πριν 1 χρόνο ο κολλητός μου είχε κουβαλήσει ταυτότητα λογαριασμό κτλ και έκανε την αίτηση εκεί.Πως άλλαξαν έτσι...

Πίστευα ότι ήμουν καλά ενημερωμένος μέχρι που πήγα σπίτι!

Link to comment
Share on other sites

Θα στειλεις την αιτηση με φαχ

+προσφατο λοογαριασμο του οτε

+φωτοτυπια ταυτοτητας(επικυρωμενη)

Μην φοβασαι για την δεσμευση.Η οτενετ ξερει απο που το αγορασες.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.