Jump to content


Και ξαφνικα 1.1


feanorian82

Recommended Posts

Ελεος κανένα.

Έχω έναν εξωτερικό δίσκο μόνιμα συνδεδεμένο. Χτες άρχισε να πηγαίνει αργά. Τον έβγαλα και τον ξανα έβαλα για να πάρω το μνμ ότι είναι συνδεδεμένος σε Non hispeed port. USB.

Δοκίμασα άλλες θύρες παντού τα ίδια. Δοκίμασα να ξαναβάλω drivers, tpt. Κοίταξα bios μήπως ήταν disabled, tzifos. Καμία πρόταση; Παιδιά πλζ.:bye: :bye: :bye:

Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα προβλήματα τα είχα και γω με παλιά xp (χωρίς service pack)

Τώρα με service pack 2 μειώθηκε αυτό το πρόβλημα μονό κάπου κάπου μου το βγάζει αυτό και διορθώνετε άμα βγάλω την τροφοδοσία του σκληρού (όχι το USB cable) και την ξαναβάλω

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από lord

Αυτά τα προβλήματα τα είχα και γω με παλιά xp (χωρίς service pack)

Τώρα με service pack 2 μειώθηκε αυτό το πρόβλημα μονό κάπου κάπου μου το βγάζει αυτό και διορθώνετε άμα βγάλω την τροφοδοσία του σκληρού (όχι το USB cable) και την ξαναβάλω

Back to basics. Τελικά μερικές φορές τα απλά πράγματα λύνουν τα μεγάλα προβλήματα. Ευχαριστώ όλους. Λύθηκε με τη μεθοδο που πλέον θα αποκαλώ "μεθοδο Lord".

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ μαζί σου φιλέ μου (Τελικά μερικές φορές τα απλά πράγματα λύνουν τα μεγάλα προβλήματα)

Και μια συμβουλή τους φορητούς δεν κάνει να τους έχουμε μόνιμα συνδεδεμένους

και όπως είπα και σε ένα άλλο thread τέλος καλό όλα καλά

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.