Jump to content



Βοήθεια για επεξεργασία Βιντεο.


Spyrious

Recommended Posts

Χρειάζομαι ένα πρόγραμμα με το οποίο μπορώ να επεξεργαστώ κάθε frame (καρε) του αρχειου ξεχωριστά και να μπορεί να περιστρέφει κατα 90 μοιρες τα frames.

Εχω δοκιμάσει τα pinnacle και intervideo αλλα σε κανενα απο τα δυο δεν βρήκα τις παραπάνω λειτουργείες.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι ειδικός πάνω στο θέμα αλλά θα πρότεινα μήπως μπορείς να το κάνεις αυτό μέσα από το Nero 7

Εναλλακτικά υπάρχει και το Ulead video studio. To είχα χρησιμοποίηση κάποτε αλλά δεν ξέρω αν υπάρχει η δυνατότητα που ψάχνεις. Πάντως αν θες να το δοκιμάσεις κυκλοφορεί trial έκδοση

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Spyrious

Χρειάζομαι ένα πρόγραμμα με το οποίο μπορώ να επεξεργαστώ κάθε frame (καρε) του αρχειου ξεχωριστά και να μπορεί να περιστρέφει κατα 90 μοιρες τα frames.

Εχω δοκιμάσει τα pinnacle και intervideo αλλα σε κανενα απο τα δυο δεν βρήκα τις παραπάνω λειτουργείες.

Με το premiere pro κανε εξτρακτ σε filmstrip format και επεφεργαζεσαι ετσι καθε καρε στο photoshop!Αν τα βρεις σκουρα παρε με και τηλ!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.