Jump to content


Help!!!απελπηστικα αργο


oinoikoz

Recommended Posts

Γειά σας. Δεν ξέρω τι να κάνω.Εχω σύνδεση στα 1024/256 της conn-x, αλλα δεν μπορώ να πιάσω ουτε τα μισα.

www.speedtest.net][img]

Υπάρχει καμία λύση?

(έχω το router speedtouch 585 V6

post-5251-1416072821,614_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

αν το προβλημα σου παραμενει πανω απο 48 ωρες παρε τηλ 1242 και πες οτι η ταχυτητα σου ειναι πολυ χαμηλη... εχει γινει αναβαθμιση στην γραμμη σου ι οχι ακομα?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από oinoikoz [Χθες, στις 23:28]

.Επίσης τηλεφονώ και στο 1242 της speedtouch αλλα δεν μπορώ να βγάλω γραμμή

:wassat: :wassat: το 1242 ειναι του οτε ! εσυ τι συνδεση πηρες ????? 512 ι 1024 ?????
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από oinoikoz [Σήμερα, στις 10:47]

έχω πάρει την 512, αλλά απο τις 13 του μήνα έγινε 1024

γιατι δεν το λες απο την αρχη ????? λογικο ειναι να εχεις χαμηλες ταχυτητες αμεσως μετα την αναβαθμιση. ολοι το εχουμε περασει αυτο. το μονο που μπορεις να κανεις ειναι υπομονη..... αφου στην γραμμη σου γινονται ακομα εργασιες. και υπαρχει περιπτοση αναβαθμιση να εχει γινει μονο απο το provider σου ι απο τον οτε και να μην εισαι 100% ετοιμος....

Link to comment
Share on other sites

για κοιταξτε τι μου έβγαλε τώρα

click START to re-test

Checking for Middleboxes . . . . . . . . . . . . . . . . . . Done

running 10s outbound test (client to server) . . . . . 223.78Kb/s

running 10s inbound test (server to client) . . . . . . 2.34Mb/s

Your PC is connected to a Cable/DSL modem

Information: Other network traffic is congesting the link

Link to comment
Share on other sites

προτον υπαρχει ενα κουμπακι που λεει διορθωση για να μην κανεις συνεχεια νεα ποστ. δευτερον ριξε μια ματια εδω http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&threadid=29975 για να δεις τι τραβηξαμε με την αναβαθμιση ολοι μας. και τριτον κανε λιγο υπομονη και αν δεις οτι δεν παει αλλο παρε ενα τηλ. αλλα εφοσον η αναβαθμηση δεν τελιωσε σε ολη την χωρα αυτοι μετρανε την ταχυτητα σου βαση της συνδεσης σου πριν την αναβαθμιση. οποτε λογικα θα σου πουν οτι και εμεις.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.