Jump to content



Η απόλυτη ήττα


ggeorge

Recommended Posts

Πήρα επιτέλους τον καινουριο μου υπολογιστή. Πηγα λοιπον σήμερα να βάλω τα windows και ο υπολογιστής δεν βλέπει δίσκους!!!

Και μου το είχε πει το ξαδελφάκι μου ότι μπορει επειδη οι δίσκοι ειναι sata να χρειαστεί μια δισκέτα της μιτρικής για να τους δει. Ισχύει κάτι τετοιο; Φταίει το raid 0;

Αχχχχχ Γιατί κάνουμε τη ζωή δυσκολότερη ; Τελος πάντων μην μπειτε στο κόπο να μου πειτε τι να κάνω , ετσι και αλλιώς δε θα καταλάβω. Για να γκρινιάξω γραφω τωρα :(

Την Πεμπτη θα παει ο υπολογιστής στο μαγαζί ( θα πηγαινε για να μπει και ενας ακόμα δίσκος) για να μπουν τα win και να μαθω και τι θα πρεπει να κάνω αλλη φορά.

2 μερες ακόμα καθηστέρηση

:cry:

Link to comment
Share on other sites

Αν ξερεις να στηνεις Raid και να περνας τα win δεν υπαρχει λογος να το πας στο μαγαζι.

Αρχικα βρες το μοντελο της μητρικης σου,πηγαινε στο σιτε της εταιριας και κατεβασε τους Drivers...

Μολις τα βρεις εδω ειμαστε..:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ggeorge

.......Τελος πάντων μην μπειτε στο κόπο να μου πειτε τι να κάνω , ετσι και αλλιώς δε θα καταλάβω. Για να γκρινιάξω γραφω τωρα :( ..............

για να γκρινιαξεις υπάρχει και η κατηγορια off-topic

:dots:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από steve_m

Αν θελεις raid τοτε σιγουρα δισκετα,εκτος αν εχεις περασει τους raid drivers στο cd των win.

Πως γίνεται να περάσεις τους drivers του raid (αλλά και όποιους άλλους drivers) σε cd με win?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.