Jump to content



Συναντηση 27/10 , be there


ea6gka

Recommended Posts

Επειδη εχουμε καιρο να τα πουμε , και επειδη τη κανω με ελαφρα και επειδη εχω παραπονα στο ΜΣΝ οτι λαμπιτες ειναι πεινασμενοι και θελουνε μπριζολακι κυρησω την εναρξη του θρεντ. Σας περιμενουμε ολους και γμτ κερατο μου προτεινετε βρε παιδες αθηναιοι μερος καλο να τη πεσουμε , εγω παλι θα ψαχνω?:p

λοιπον να βλεπω συμμετοχες

gurosgh3.jpg ΤΜ

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 246
  • Created
  • Last Reply

Μέσα μέσα!!!

Αλλα οχι και καλυβια ρε παιδες!! Εχω παει δεν λεω πολυ μασα αλλα δεν πεφτει λιγο μακρια??

Μπορούμε να παμε καισαριανη σε διαφορα κουτουκια που υπαρχουνε αρκει να κλεισουμε (πχ Καλλινικος αν θυμαμαι καλα ενα λεγετε..) εκει στην πλατεια απο πισω.

Επισης υπαρχει all time classic λαδοκολλα τωρα αλλα μεροι δεν ξερω... Ας προτεινουνε και αλλοι :p

barbecue.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τι να γίνει? Στην Κίνα είναι ο άνθρωπος και τρώει ρύζια :p

Για το μέρος πείτε ΟΠΟΥ θέλετε, αρκεί να έχει Parking γιατί το μωρό μου είναι ευαίσθητο και δεν ανεβαίνει πεζοδρόμια κλπ :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma

μεσα:D

για μερος προτεινω καπου κεντρικα ωστε να μην παιδευτει κανενας.......

προτεινω μοναστηρακι/ψυρρη

πειναω.......:drool:

με τον fragma συνοδηγό και πάμε όπου θέλετε :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Sol [Σήμερα, στις 12:29]

με τον fragma συνοδηγό και πάμε όπου θέλετε :D

την επομενη φορα θα φοραμε κρανη και θα με ακους να σου μιλαω στην γλωσσα του McRae................strafe left corner and bumper.............don't cut....................medium right and open left.............rocks outside:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.