Jump to content



ATI Radeon X1950 Pro AGP Is Coming


lord

Recommended Posts

Ναι αλλα η τιμη παραμενει (350) τραγελαφος.Αυτο που εχουν να κανουν οι κατοχοι agp αν θελουν να παιξουν κανα παιχνιδι της προκοπης με καλα γραφικα ειναι να πανε σε pci-xpress,δυο χρονια περασαν καιρος ειναι να τελειωνει το αστειο με το agp.

Link to comment
Share on other sites

εγώ, πιστεύω ρε παιδιά σημασία έχει το ότι άμα βγει αυτή η κάρτα θα πέσουν οι τιμές της 7800gs που αυτή η κάρτα σύμφωνα με την επίδοση της αν ήταν σε pci-e

αξίζει 180 ευρώ (άμα κάνω λάθος διορθώστε με στο νου μου έχω κάτι παλιά bens)

Link to comment
Share on other sites

Ιδη εχει πεσει η τιμη απο την 7800Gs τουλαχιστον εξω γιατι εδω αστα να πανε.

αυτο πληρωνεις το οτι ειναι η καλυτερη AGP καρτα της αγορας τωρα που ειναι σε συγκριση με τις Pcie αστο καλυτερα δεν αξιζει τα τοσα παραπανω χρηματα της

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από steve_m [Σήμερα, στις 20:12]

Ναι αλλα η τιμη παραμενει (350) τραγελαφος.Αυτο που εχουν να κανουν οι κατοχοι agp αν θελουν να παιξουν κανα παιχνιδι της προκοπης με καλα γραφικα ειναι να πανε σε pci-xpress,δυο χρονια περασαν καιρος ειναι να τελειωνει το αστειο με το agp.

ξερεις κατι ο αλλος μπορει να εχει δωσει μια περιουσια για το συστημα του και να το πεταξει ετσι απλα για pci-x που ετσι και αλλιως δεν συμφερει την στιγμη αυτη να επενδυσεις

σε αυτο λογο dx 10 κτλπ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από steve_m

Ναι αλλα η τιμη παραμενει (350€) τραγελαφος.Αυτο που εχουν να κανουν οι κατοχοι agp αν θελουν να παιξουν κανα παιχνιδι της προκοπης με καλα γραφικα ειναι να πανε σε pci-xpress,δυο χρονια περασαν καιρος ειναι να τελειωνει το αστειο με το agp.

δεν αντιλεγω σε τιποτα απο αυτα....αλλα

α) ειναι 350$ οχι € ..πιο κατω αναφερει τιμη απο 218-242€...(for the same board)

β) ειναι μερικοι που νομιζουν(και καλα κανουν-δεν μου πεφτει λογος) οτι Ρ4 με λιγο oc στα 3,6 αντε 3,8 καλα κρατει οποτε δεν χρειαζεται να παρουν c2d (αντε και ΑΜΔ) και να μεταβουν σε pci-e με 150(mother)+200(cpu)+200(μνημες)+αλλα καμποσα για καρτα...οποτε με 250 ειναι ολοι ικανοποιημενοι...και ο καταναλωτης που επιτελους θα παιξει κανενα παιχνιδι και η ΑΤΙ που θα πουλησει καρτες σε μια πλατοφρμα που αργοπεθαινει και την ξεζουμιζε μονο η nvidia...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.