Jump to content


Χρόνια Πολλά Στρουμφάκι!


spc

Recommended Posts

Το μόνο που έχω να πω είναι ντροπή και αίσχος!

Είναι δυνατόν να περνάει έτσι απαρατήρητη η γιορτή ιδρυτικού μέλους του Στρουμφοχωριού;

Για να βάλουμε τα πράγματα στη θέση τους λοιπόν, να ευχηθούμε χρόνια πολλά στο μέγιστο Στρουμφάκι του χωριού καθώς και σε λοιπούς φίλους και συγγενείς (κερασάνθρωπους κλπ κλπ)

:flower:

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά στον ιδρυτή, στον dpresv και στους λοιπούς δημήτρηδες (και δήμητρες, δημητρούλες, ρούλες).

edit: ξέχασα τον cherryman, χρόνια πολλά κι αυτός, όλα να σου πάνε ΚΟΚΚΙΝΑ!

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω πολυ ολους για τις ευχες σας, εστω και καθηστερημενα. μολις γυρισα απο την ξενιτια, και θα 'θελα κι εγω με τη σειρα μου να ευχηθω οτι καλυτερο και ομορφοτερο σε ολα τα μητσοι απανταχου στο συμπαν.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από .38-.45 [Χθες, στις 22:39]

σας ευχαριστω πολυ ολους για τις ευχες σας, εστω και καθηστερημενα. μολις γυρισα απο την ξενιτια, και θα 'θελα κι εγω με τη σειρα μου να ευχηθω οτι καλυτερο και ομορφοτερο σε ολα τα μητσοι απανταχου στο συμπαν.

OK, καλά αυτά αλλά από που προκύπτει ότι το thread αυτό αναφέρεται στην αφεντιά σου; :innocent:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc [Σήμερα, στις 15:28]

OK, καλά αυτά αλλά από που προκύπτει ότι το thread αυτό αναφέρεται στην αφεντιά σου; :innocent:

Αχου μωρε τι χαριτωμενο ζευγαρι...

Του κανει και "ναζακια"!!

Μπραβο παιδια πολυ χαιρομαι τα παιχνιδισματα σας!! Να κρατησετε παντα ετσι αμειωτο τον ερωτα σας και να μην χασετε την αθωοτητα σας οπως συνεβη με την περιπτωση του Φανουκου και του περιπτερουκου!

Να προσεχεις Μητσο, να του κανεις κι εσυ τσαχπινιες για να μην σε θεωρησει "καβατζα" σαν τον αλλον admin.

ΟΥΡΤ!! ΖΩΑ! :tomato:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN

Αχου μωρε τι χαριτωμενο ζευγαρι...

Του κανει και "ναζακια"!!

Μπραβο παιδια πολυ χαιρομαι τα παιχνιδισματα σας!! Να κρατησετε παντα ετσι αμειωτο τον ερωτα σας και να μην χασετε την αθωοτητα σας οπως συνεβη με την περιπτωση του Φανουκου και του περιπτερουκου!

Να προσεχεις Μητσο, να του κανεις κι εσυ τσαχπινιες για να μην σε θεωρησει "καβατζα" σαν τον αλλον admin.

ΟΥΡΤ!! ΖΩΑ! :tomato:

Τα θέλει ο pcνός σου ε; :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.