Jump to content



Ποιο ειναι το πιο καλό παιχνίδι με πλοία ?


_K_Marios_

Recommended Posts

Γεια σας, θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρεται ποιό ειναι το πιό καλό παιχνίδι με πειρατικα πλοία κ μάχες (με ωραία γραφικά) πχ οπως sea dogs!

Πειτε μου αν ξέρεται ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Malkav [27-10-2006 02:04]

τα γραφικά δεν είναι το δυνατό τους σημείο αλλά σαν gameplay τα Port Royale 1&2 είναι τα καλύτερα:worship:

καλα για το 1 δεν το συζητάω super game.... στο 2 με χάλασε που έγιναν τόσο απλοϊκές οι μάχες.... :(

Link to comment
Share on other sites

Κορυφαίο μεν το Silent Hunter 3 αλλά δεν πάυει να αποτελεί και εξομοιοτή, πράγμα που το καθιστά χρονοβόρο στην εκμάθηση. Αν όμως σου αρέσουν τα υποβρύχια, τότε και εγώ το συστήνω ανεπιφύλακτα ;) .

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gznp [Χθες, στις 17:54]

Εγώ όταν βλέπω πλοία τα βλέπω από περισκόπιο...:cool:

Silent Hunter 3 αν θες κάτι με submarines

+1 :T:

πάρα πολύ καλό. Πάρε και καμμιά αποστολή να πας από Δανία στον Ατλαντικό (χωρίς συμπίεση χρόνου) και πάλι πίσω, να δούμε αν θα σου φτάσουν τα καύσιμα και τα πυρομαχικά! Χε χε

Είναι όντως simulator, αλλά και παιχνίδι διαχείρισης πόρων θα έλεγα, αφού πρέπει και να μετακινείς το πλήρωμα μέσα στο υποβρύχιο ανάλογα με τις συνθήκες πλοήγησης ή μάχης. Είχα κολλήσει άσχημα μια εποχή μ' αυτό το παιχνίδι. Και σήμερα το ξεκινάω πάλι ευχαρίστως. Ενώ το sub command ήταν πραγματικά παλούκι και χωρίς αυτοματισμούς

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Αρχική απάντηση από panos_d7 [Χθες, στις 13:05]

Το 1701 AD?

τι 'ν τούτ' ????? Για πείτε λεπτομέρειες......

Έπαιξα πάντως λίγο Ship Simulator 2006 και μου άρεσε, αν και δεν σε κρατάει και για πολύ ώρα κολλημένο

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από anubis

τι 'ν τούτ' ????? Για πείτε λεπτομέρειες......

Έπαιξα πάντως λίγο Ship Simulator 2006 και μου άρεσε, αν και δεν σε κρατάει και για πολύ ώρα κολλημένο

Το δοκίμασα και εγώ αλλά είχε πολύ λίγα πλοία και ήταν πολύ απλοικό...Είπαμε αμα είναι να παίξουμε simulator να χάσουμε 5-6 ώρες να μάθουμε μόνο τον χειρισμό αυτό είχε μόνο rudder, thusters και το γκάζι... :(

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από o polonos [Χθες, στις 16:25]

και δεν εχει και καμια μουσικη να ακουσουμε ;)

+1 :T:

θυμήθηκα το San Andreas που έβαζα στο MP3 Player του τη μουσική που ήθελα και περνούσε και πιο ευχάριστα η ώρα. Ξέρεις τι είναι να πηγαίνεις σε αποστολή κατά της αντίπαλης συμμορίας και να ακούς στο ραδιο του αμαξιού Πέγκυ Ζήνα; Πάντως, στο SS καλό θα ήταν να πλοηγείς τον Τιτανικό και να έχεις και το πασίγνωστο άσμα της Celine να ακούγεται κάπου στο βάθος :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.