Jump to content



Taiyo Yuden @θεσσαλονικη


ea6gka

Recommended Posts

στον "παππου" κοιταξατε?

γιατι εχω την εντυπωση (δεν ειμαι σιγουρος) οτι πριν το καλοκαιρι ειχε παρει το ματι μου εκει.

οσοι ειναι 8εσσαλονικεις 8α ξερεται που ειναι αλλα και για οσους δεν φερουν ειναι στο στενοπριν την Ιασονιδου (οπως πηγαινεις προς Πανεπηστιμια) δεξια.εκει που ειναι το σχολειο.

ριξτε μια ματια και εκει

Link to comment
Share on other sites

εδω λεμε να αποφυγουμε το ε-σοπ

και γω μεχρι τωρα τα intenso επαιρνα και δεν μου εχει βγει ουτε 1 (!!!) καμμενο μεχρι τωρα!αν βρεις παντως πες και μας αν ειναι να α δοκιμασουμε γιατι ακουω παο διαφορους οτι ειναι τα καλυτερα δισκακια

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από CrazyAnt [Σήμερα, στις 12:25]

εδω λεμε να αποφυγουμε το ε-σοπ

Αρχική απάντηση από Insane [Σήμερα, στις 13:02]

Σωστος:T: :T: :T:

δισκακια αδεια ψαχνει το παλικαρι.οχι ολοκληρο υπολογιστη.........:blink:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΝTG [Σήμερα, στις 15:45]

εχω ακουσει οτι ανοιγουν δισκακια τα δοκιμαζουν και τα ξαναβαζουν παλι μεσα...

Οποτε προσεχτε μην βρειτε τιποτα γραμμενο μεσα...:hehe:..

αμα ειναι να τους πουμε να μας γραψουν καμια ταινια! :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

αν καποιος αναλαβει να οργανωσει ομαδικη για 8εσσαλονικη παντως εγω ειμαι μεσα για μια 50αδα-100αδα αν κανουμε καλη τιμη

βαρε8ηκα και τα traxdata (οχι οτι εχω παραπονο.ουτε 1 καμμενο μεχρι τωρα στα 150 που εχω χρησημοποιησει :-D) αλλα και γαι να τα δοκιμασω αυτα τα tayo yunden που τοσοι πολλοι λενε οτι ειναι τα κορυφαια.

επομενως αν κανονιστει εγω μεσα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ang3l

Μιλάτε για ομαδική από eshop? Και τί θα γλιτώσουμε για να έχουμε καλό ρώτημα, τα μεταφορικά από Αθήνα ώς το eshop point που ούτως ή άλλως είναι μηδενικά?

Η ομαδική θα γίνει λογικά από την Diskimpex

http://www.diskimpex.gr/

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.