Jump to content



caps lock και ο Γιατρός


darkCount

Recommended Posts

Εγώ ξέρω τι σημαίνει το caps σε μια πρόταση. Όταν όμως οι μισές λέξεις είναι caps...παίζει πρόβλημα μάλλον.

Κάτι σε συσσωρευμένο άγχος...κάτι σε αγανάκτηση...δεν ξέρω...και επειδή δεν θέλω να το μάθουμε σε καμια συναισθηματική έκρηξη....είπα να ρωτήσω:T:

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζονται "Παράνοιες"αυτού του είδους,τουλάχιστον εγώ ούτε "συσσωρευμένο" αγχος έχω ούτε τίποτε άλλο σχετικό.

Ψάξε σε άλλους τέτοια μουρλά!!!!!!!

Αυτά προς αποφυγήν παρεξηγήσεων.Και τώρα αλλά και στο μέλλον.:)

Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον άφησες το caps lock και πήγες στα " "....κάτι είναι και αυτό:T:

Κάποια στιγμή θα καταλάβεις και ότι δεν ειμαστε εγκεφαλικά νεκροί εδώ μέσα και μπορούμε να καταλάβουμε μια πρόταση χωρίς ιδιαίτερα στίγματα....τουλάχιστον η πλειοψηφία μας.:flower:

Link to comment
Share on other sites

χμμμ..."νομίζω" ΟΤΙ το "πληκτρολόγιο" μου βάζει ΑΥΤΟΜΑΤΑ και σε ΑΝΥΠΟΠΤΑ "χρονικά" διαστήματα ΚΕΦΑΛΑΙΑ ή ΚΑΙ " ". Μήπως ΞΕΡΕΤΕ εαν υπάρχει κάποιος ΙΟΣ που να το "κάνει" αυτό? ΠΑΡΑΚΑΛΩ "ενημερώστε" με....

Υ.Γ με καθε "σεβασμο" προς τον AnonymousJ ΑΛΛΑ νομίζω πως με "κόλλησε"

Link to comment
Share on other sites

Ρε παλληκάρια ΔΕΝ ΜΟΥ κάνετε την χάρη να ασχοληθείτε με κάτι ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΕΠΙΚΟΔΟΜΗΤΙΚΟ;;;; Αρκετά δεν τράβηξε η ΟΛΗ ιστορία;;;;;;;

Kάποτε θα πρέπει ,μερικοί που γράφουν στα διάφορα FORA πως ΠΑΝΤΟΥ & ΠΑΝΤΑ ολα έχουν τα όρια τους.

Τώρα τι θέλετε να παραστήσετε ;;Δεν ξέρω.

Μπάς και αυτό που μου έγραψε ο Κος DarkCount περί συσσωρευμένου άγχους και τα συναφή ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ με την αφεντιά του;;; Διότι αν ΝΑΙ να του συστήσω εναν φίλο καλό Γιατρό.

Αυτά και αφήστε τις "Λαλακίες"κατά μέρος και ασχοληθείτε με κάτι άλλο.

Και σαν ΜODERATOR θα 'πρεπε να δείνεις ΠΑΝΤΑ το καλό παράδειγμα γράφοντας κάτι έξυπνο και ΟΧΙ μπουρδίτσες.

Α και πού'σαι αν δεν σου αρέσω κάνε μου 1 BAN απο το Forum να τελειώνει εδώ αυτή η "ΟΜΟΡΦΗ" ιστορία.

Link to comment
Share on other sites

Ποιες είναι οι μπουρδίτσες αρχηγέ μου????? Που σου ζήτησα ευγενικά και με χιουμοριστικό ύφος να σταματήσεις να γράφεις τις μισές σου λέξεις με ΚΕΦΑΛΑΙΑ????? Ή με " " ?????

Να μην μου αρέσεις απο που και ως που? Σε ξέρω και απο χθές? Ο τρόπος που επιλέγεις να ποστάρεις σου επισήμανα ότι είναι περιττός και αχρείαστος. Δεν σε προσέβαλα....αντίθετα με σένα....

Ναι τώρα να σου πω την αλήθεια ο τρόπος σου και η συμπεριφορά σου δεν μου αρέσει καθόλου.

Θα σε παρακαλέσω (ευγενικα) να διορθώσεις αυτά που έγραψες για μενα......για αρχή

Link to comment
Share on other sites

Kαι εγώ θα σε παρακαλέσω πολύ μα πάρα πολύ ευγενικά να περάσουμε σε άλλο θέμα.Δεν βλέπεις πως η όλη ιστορία δεν οδηγεί πουθενά;;;; ’σε που δεν χρωστάνε ολοι οι άλλοι να διαβάζουν αυτά που γράφουμε!!!!!!

Σ'ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Γειά και χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.