Jump to content



ποια ψηφιακη με 100 ευρο?


Recommended Posts

ε? δεν ειμαι και κανας φωτογραφος ουτε εχω παθος απλα να εχω μια ψηφιακη κακο δε κανει...ποτε δε ξερεις τι μπορει να θελω να φωτογραφησω...:cool::shifty: :whistling τεσπα... το οπτικο κανει διαφορα μεγαλη απο το ψηφιακο(ξερω τη διαφορα αλλα στη πραξη πως ειναι δεν εχω ιδεα δεν εχω δει )στα 120 βεηκα αυτη: http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.565538 αλλα αμα για απλη χρηση δεν εχει καμια τρελη διαφορα αξιζει να παρω αυτη: http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.562572 μιας και δε νλεπω στα χαρια τουλαχιστων να υστερει σε κατι απο τις αλλεσ που εχουν 20-30 ευρο περισοτερα...

:help: δεν εχω τη παραμικρη ιδεα απο ψηφιακες!!!

δινω λινξ απο e-shop διοτι μονο εκει κοιταξα στο πλαισιο εχει μονο ακριβα για μενα μοντελα ενω ο κοτσοβολος κανει αλαγες στο σιτε και ειναι down....αλλου δεν κοιταξα...

Link to comment
Share on other sites

στα χαρτια ολες ιδιες ειναι...

Ο,τι χρηση και να θες να κανεις ειναι κριμα να πεταξεις 100+ € για καποια απο αυτες...τις δυο

παρε αυτην...

ελαφρως τρωγεται...ειναι φτηνη ,μικρη και κανει λιγο απο ολα..(περισσοτερα απο τις αλλες δυο).

Μετα παμε σε canon Α540 αλλα ειναι πιο ακριβη....

Link to comment
Share on other sites

η benq αν ειχε αριθμητικο πληκτρολογια και επαιρνες κανενα τηλ θα πουλαγε περισσοτερα απο οτι τωρα σαν σκετη φωτογραφικη...!

ΤΟ λεει ξεκαθαρα..3,2Μpx ειναι και φτανει με interpolation στα 5.

Οπτικο ζοομ O(<- μηδεν)...δεν θα με εξεπλητε αν καποιο nokia,samsung,sharp (κινητα ειναι ολα αυτα) τραβαει καλυτερες φωτογραφιες..

Η ΗΡ ξεφευγει απο αυτη την κατηγορια....αλλα και παλι ειναι στο πατο...

Οποτε αν θες ψηφιακη παιζεις πανω απο 100€..

Η πρωτη που αξιζει η nikon που εγραψα πιο πανω..η canon σαφως καλυτερη και ακριβοτερη(Α540)...και αν βρεις καμμια προσφορα καμμια σονυ w50/70

Aλλα και παλι οι τελευταιες παιζουν κατω απο 200€ αλλα οχι εκει που θες...

Οποτε νικον..

Ισως να παιζει και καμμια καινουργια fuji ...αλλα δεν νομιζω να απεχει πολυ απο την νικον..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.