Jump to content



DVD Shrink και Tokyo Drif


Solid Snake

Recommended Posts

Κατ'αρχας καλησπερα σε ολους!

Εχω ενα μικρο προβληματατακι με το dvd shrink και το tokyo drift.

Παλαιοτερα μπορουσα να κανω encode οποιαδιποτε ταινια χωρις κανενα προβλημα αλλα

με το συγκεκριμενο dvd παιδευομαι αρκετες μερες.Κατεβασα την καινουρια version του Shrink

αλλα χωρις αποτελεσματα :unsure:...

Μπορειτε να μου πειτε για ποιο λογο γινεται? Με το MI3 που ειναι εξισου καινουρια ταινια δεν ειχα καποιο προβλημα. Ισως να χρησημοποιουσα καποιο αλλο προραμμα? Αν ναι, ποιο?

Ευχαριστω προκαταβολικα

:flower:

Edit: Ζητω συγνωμη απο τους admins αν εβαλα το θεμα μου εδω. Δεν ηξερα που αλλου να το βαλω :D

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς με Shrink & Decrypter δεν κάνεις δουλειά, αφού δεν υποστηρίζουν τις καινούριες μεθόδους προστασίας... Το DVDFab, όμως, ενημερώνεται και έτσι μπορεί να σου κάνει decrypt ακόμα και τις καινούριες ταινίες με προστασία Sony Arccos...

Link to comment
Share on other sites

Η υποστήριξη για το Dvd shrink έχει σταματήσει πάνω από χρόνο και το πρόγραμμα τα βρίσκει σκούρα σε πολλές νέες ταινίες...

Μπορείς να δοκιμάσεις το dvdFab που είναι εντελώς αυτόνομο πρόγραμμα ή το Ripit4me το οποίο χρησιμοποιεί τα dvdshrink + decrypter + fixvts και μπορείς έτσι να ξεπεράσεις τα όποια προβλήματα αντιμετωπίζεις.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω τα παιδια ότι σε κάλυψαν. Εγώ απλά να πω ότι προτιμώ το dvd fab γιατί

1) Είναι free

2) Είναι ανεξάρτητο (λειτουργεί δηλαδή μόνο του, δεν χρειάζεται κάποιον συνδιασμό προγραμμάτων -πχ. AnyDVD+DVD shrink ή AnyDVD+CloneDVD-).

Μετα συμπιέζεις με το shrink και καις με το nero :)

Το DVD fab το κατεβάζεις από εδώ. (Μικρό είναι, 2ΜΒ).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.