Jump to content



Καλό FAX utility?


gdp77

Recommended Posts

Υπάρχουν πάρα πολλά freeware fax utilities. Έχετε να προτείνετε κάποιο καλό και ελαφρύ; (Με ενδιαφέρει να έχει δυνατότητα preview, αρχείο εισερχόμενων και εξερχόμενων και φυσικά δυνατότητα επισύναψης αρχείων π.χ. doc, txt, jpg κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Δε νομιζω να βρεις κανενα καλο free!

Παντως ενα πολυ καλο αλλα shareware ειναι το fax machine!

Το χρησιμοποιω εδω και καιρο και ειμαι πολυ ευχαριστημενος!

Απο την αλλη μπορεις να χρησιμοποιησεις αυτο των windows που ειναι εξισου καλο!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jpavly [Σήμερα, στις 22:22]

Το fax των WindowsXP με έχει καλύψει απόλυτα στις ανάγκες μου.

Και εγω συμφωνω με αυτο, παρόλα αυτα εχω καταφερει να το εγκαταστησω μονο μια φορα!Καθε φορα που προσπαθω μου σταματαει την εγκατασταση στη μεση κι μετα δεν κανει τιποτα:confused:

Εχεις υπόψη σου κατι σε σχεση με αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη αν χαλάω το thread αλλα σκέφτηκα οτι η ερώτηση μου είναι σχετική με το θέμα!

Με το fax των XP μπορώ να λάβω αλλά και να στείλω fax ? Επίσης μπορώ να σκανάρω ένα έγγραφο και να το στείλω ? Υποθέτω οτι το pc πρέπει να είναι 24/7 ανοιχτό ? (Θα μου πείτε γιατί δεν το δοκιμάζεις, απλά κάπου έχει παραπέσει το cd των windows και ρωτάω για να μην ψάχνω άδικα!)

Link to comment
Share on other sites

Έχω στείλει fax με το utility των XP, αλλά για κάποιο λόγο δε μου δουλεύει το preview. Το πατάω και δεν κάνει τίποτα... Γι΄αυτό ψάχνω κάποια άλλη εφαρμογή.

Με το fax των XP μπορώ να λάβω αλλά και να στείλω fax ?

Ναι μπορείς.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.