Jump to content



κρασαρει το κασπερσκυ οταν κανει update!!


tolis861416003225

Recommended Posts

γιατι ρε παιδια? εχει κανεις καμια ιδεα?:flower: δεν εχει αλαξει τιποτα στο πισι εδω και μερες... οταν ξυπνησα ειδα το μηνημα να σταλει η οχι στη μικρομαλακη η αναφορα το ανειξα παλι(κασπερσκυ) και οταν πηγε να κανει update παλι, ξανακρασαρε...:boxed::unsure:

Link to comment
Share on other sites

και μενα εκανε αλλα κουφα,οταν το περνουσα και το εκανα restart μου εβγαζε arti και χαλουσε η οθονη μου,μολις το εφτιαχνα unist ολα καλα και ωραια,τo αλλαξα και πηρα zone alarm

Link to comment
Share on other sites

κοιτα εγω εχω ρουτερ και εχω μονο 2 πορετς ανηχτες και το κασπερσκυ 6 το εχω για να κανω σκαν και για τους ιους στο νετ...εχω και ενα νοδ32 αλλα ειναι καπως παλια εκδοση και εχω και το κασπερσκυ το 5 να αλαξω? ελεγα να το λυσω μωρε... τι βλακια και αυτη? κρασαρει το προγραμμα πανω στο update?

Link to comment
Share on other sites

ειναι απλο...

η κασπερσκυ σταματησε να βγαζει update για την εκδοση 5 γιατι πολυ απλα υπαρχει η 6!

και εγω αυτο ειχα, αλλα ειχα ενα προβληματακι και κατεβαζα τα updates manualy...

μια ωραια πρωια που πηγα να κατεβασω το update, βλεπω οτι η εκδοση μου δεν υποστιριζεται!

ετσι κατεβασα το 6...

μπες στο σιτε της και δες αν υποστιριζεται η εκδοση σου...

αν ναι, (χλωμο το βλεπω...) κατεβασε το update manualy και δοκιμασε να το εγκαταστησεις...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από inertiacreep

Από χτες και σε εμένα...ρίξτε μια ματιά εδώ :

http://forum.kaspersky.com/index.php?showtopic=25462

όταν παω σπιτι θα το δοκιμάσω να δούμε...

Μολις το περασα και δουλευει κανονικα πλεον:T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από inertiacreep

Από χτες και σε εμένα...ρίξτε μια ματιά εδώ :

http://forum.kaspersky.com/index.php?showtopic=25462

όταν παω σπιτι θα το δοκιμάσω να δούμε...

Πολύ ωραίος. Λύθηκε το πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα το Kaspersky 5 και 6 κρασαρε και ακομη κρασαρει οχι μονο στο Update αλλα και στο σκαναρισμα.

Δεν μπορω να βγαλω ακρη τι μπορει να φταιει και πως μπορει να επιδιορθωθει.

Μαλιστα κλεινει απο μονο του αλλα ανοιγει και απο μονο του οποτε ναναι.

Μερικες φορες οταν κλεινει το προγραμμα δεν ξανα ανοιγει και με ενημερωνουν τα windows οτι το antivirus ειναι απενεργοποιημενο.

Επισης οταν το κανεις απεγκτασταση μετα δεν δουλευει ο Internet Explorer για σερφαρισμα.

Ενα αξιοπρεπες προγραμμα κατα των ιων δεν εχω βρει ακομη ολλα ειναι για τον καδο.

Link to comment
Share on other sites

τι επεξεργαστη εχεις???

υπαρχει το ενδεχομενο, λογω του υπερβολικου CPU usage, να ανεβαζει θερμοκρασιες και να κανει ρεσταρτ το PC.

το παθαινει ο ξαδερφος μου οταν προσπαθει να ριπαρει μια ταινια με το DVD shrink.

δοκιμασε να κανεις 5 λεπτες παυσεις στο σκαναρισμα ανα μιση ωρα για να δεις αν ειναι αυτο...

δεν μπορω να φανταστω τιποτα αλλο...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sakis_the_fraud [26-11-2006 13:08]

τι επεξεργαστη εχεις???

υπαρχει το ενδεχομενο, λογω του υπερβολικου CPU usage, να ανεβαζει θερμοκρασιες και να κανει ρεσταρτ το PC.

το παθαινει ο ξαδερφος μου οταν προσπαθει να ριπαρει μια ταινια με το DVD shrink.

δοκιμασε να κανεις 5 λεπτες παυσεις στο σκαναρισμα ανα μιση ωρα για να δεις αν ειναι αυτο...

δεν μπορω να φανταστω τιποτα αλλο...

Intel Core 2 Duo

post-4314-1416072917,4072_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.