Jump to content



ποιο πολυμηχανημα


Recommended Posts

ειμαι μεταξυ των

http://www.plaisio.gr/productcompare.aspx?Catalog=1&Category=607&Products=899712%2c889512%2c753246%2c861014

οπως επισης και του 6310

επειδη δεν θα τον χρησιμοποιω συνεχεια μου μου ειπαν οτι Κατά τη διάρκεια των απαιτούμενων καθαρισμών οι εκτυπωτες με πολλα μελανια πάντα τρώνε περισσότερο χρώμα για να καθαρίσουν τα περισσότερα ακροφύσια

τι να προτιμησω απο αυτους(με 2 ή με περισσοτερα μελανια) και ποιον?

η οικονομια ειναι προτεραιοτητα.(μετα η ποιοτητα):banging:

Link to comment
Share on other sites

Τα μελανια των Hp ειναι αρκετα ακριβα.Βεβαια αν παρεις ενα πολυμηχανημα με πολλα μελανια θα εχεις το θετικο πως οταν τελειωσει ενα χρωμα αλλαζεις μετα μονο αυτο...

Επειτα εχεις μια ανισοτητα τιμων αρκετα μεγαλη...

Αφου δε τον χρησιμοποιεις συνεχεια παρε κατι σχετικα οικονομικο...

Επισης χρειαζεσαι την οθονη που εχουν πανω μερικοι,δλδ εχεις ψηφιακη και θες να τυπωνεις εκει?

Προσωπικα εχω HP αλλα εκτος του οτι εχω 2 μελανια και ειναι πανακριβα νιωθω οτι δεν ειναι και πολυ οικονομικος...

Link to comment
Share on other sites

Για μην ανοιγω αλλο θεμα...

θελω να παρω ενα πολυμηχανημα (printer scaner copier) για ενα φιλο που ομως να εχει την δυνατοτητα να εκτυπωση σε cd / dvd. Εγω εχω εναν canon mp500 και ειμαι πολυ ευχαριστημενος αλλα τωρα δεν τον βρισκω σε καλη τιμη. Τον ειχα παρει απο pixmania με 160 ευρω πριν 5 περιπου μηνες. Ειχα παρει και αλλον εναν μετα απο "Katarelo" με 190 ευρω. Τωρα το λιγοτερο που τον βρισκω ειναι 237 στο skroutz. Θελω να εχει περιπου στα 160-180 ευρω.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.