Jump to content


το σπουδαζεται/σπουδασατε/θελετε να σπουδασετε το αθλημα??(Η/Υ)


tolis861416003225

Recommended Posts

  • Replies 42
  • Created
  • Last Reply

ναι αμε πολυ ευχαριστημενος...ειναι παλουκαρα βεβαια αλλα μαθενεις τα παντα..οτι εχει να κανει με υπολογιστες...απο τρανζιστορ μεχριαχριτεκτονικες, απο την απλη c μεχρι να πειραξεις τον πειρηνα λειτουργικου και απο μαθηματικα οσα θες... και ακομα ειμαι 3ο ετος...

Link to comment
Share on other sites

Παιδία γερά...Βέβαια το πτυχίο στην πληροφορική είναι απλά ένα entry pass για την αγορά εργασίας που δυστυχώς δεν σου εξασφαλίζει πλέον πολλά όπως παλία. Κάντε οπωσδήποτε ένα μεταπτυχιακό σε telecoms ή Β/Α. Μετά ψάξτε για δουλεία που δεν έχει κώδικα και κατσαβίδι αλλιώς το χάσατε το Ελληνικό το τρένο......και τον κόπο σας μαζί.

Link to comment
Share on other sites

ελα ρε ασταματητε! τι ετος εισαι ρε? ελα ρε δεν ειναι και ευκολο...πρεπει να διαβαζεις και να παρακολουθεις ανελειπως ειδαλως την εκατσες τη βαρκα...δε το νομιζεις... με αυτη τη προυποθεση ναι ισων να μην ειναι και το παλουκι των παλουκιων ακα δεν ειναι μαθηματικο αλλα οχι οτι δεν ειναι δυσκολη σχολη...

Link to comment
Share on other sites

Εχω τελειωσει Πληροφορικη στην Αγγλια με ειδικοτητα στην ασφαλεια δικτυων εδω και καμποσα χρονια ... αντε να βρουμε και καμια δουλεια τωρα που τελειωσαμε με το φανταριλικι :whistling

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SSJ5

’λλες σχολές στην Ελλάδα για μηχανικός η/υ που υπάρχουν;

Προφανώς και υπάρχουνε ψάξε το λίγο δεν είναι δύσκολο να το βρεις!

Αρχική απάντηση από Skalex

Εγω δυστυχως αυτο που ηθελα να σπουδασω ουτε υπαρχει και ουτε θα υπαρξει ποτε στην ελλαδα

Video game engineering and development

Και δεν ειμαστε να φευγουμε για τα ξενα...:(

Και όμως μπορείς μέσω των πανεπιστημίων εδώ να κάνεις κάτι τέτοιο, δε σου δίνουνε την ειδίκευση αλλά τις βάσεις, οι οποίες σου χρειάζονται έτσι και αλλιώς, και μετά πας για ειδίκευση στο εξωτερικό!Ωστόσο μερικά τμήματα(όπως το φυσικό εδώ στο Πανεπιστήμιο Κρήτης,αλλά υποθέτω και άλλα τμήματα σου δίνουνε τη δυνατότητα να κάνεις κάτι παρόμοιο) σου δίνει τη δυνατότητα με ένα μεταπτυχιακό του να ειδικευτείς στα physics σε 3d γραφικά, κάτι που είναι πλέον must στα παιχνίδια...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Daytime Dreamer [Σήμερα, στις 13:20]

Εχω τελειωσει Πληροφορικη στην Αγγλια με ειδικοτητα στην ασφαλεια δικτυων εδω και καμποσα χρονια ... αντε να βρουμε και καμια δουλεια τωρα που τελειωσαμε με το φανταριλικι :whistling

Πολύ άνετα με την ειδικότητα (security) που διάλεξες.....Συμβουλευτικές και Τράπεζες οι πρώτες σου επιλογές. Αν πάρεις και καμία πιστοποίηση τύπου CISA (Certified Information System Auditor) θα είσαι μια χαρά. Well done:T:

Link to comment
Share on other sites

Το 90% των μαθηματων κανονικα το εχω περασει, αλλα το εχω μετανιωσει που δεν εκανα σκονακια/αντιγραφη:hehe: :hehe:, διοτι τελικα αυτοι βρεθηκαν με καλυτερη βαθμολογια απο μενα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tolis86

δηλαδη συγνωμη θα τρελαθω, περασες τα διακριτα μαθηματικα χωρις σκονακια και χωρις παρακολουθηση μονο διαβαζωντας 2 μερες πριν την εξεταστικη??

Eλα μωρε γελοια ειναι τα διακριτα μαθηματικα. Μεχρι και εγω το εχω περασει!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.