Jump to content



Προγραμμα οπως το torrentspy


agganis1416003242

Recommended Posts

Επειδη το πολυ χρησιμο προγραμμα (για εμενα) δεν δουλευει, μου βγαζει σφαλμα, μηπως ξερει κανεις καποιο παρομοιο που να κανει την ιδια δουλεια?

Link to comment
Share on other sites

Με αυτά που λέει 2 πράγματα μπορώ να σκεφτώ:

1) Λέει για κάποιο πρόγραμμα anti-spyware και το μπέρδεψε με το torrentspy

2) Εννοεί το torrentspy και δεν έχει κάποιον torrent client εγκατεστημένο στο pc του. Γιατί το torrentspy αποκλείεται να του βγάζει έτσι στο ξεκάρφωτο σφάλμα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπαρχει προγραμμα που λεγεται torrentspy (0.2.4.24 ver) που του βαζεις μεσα ενα αρχειο torrent και σου λεει ποσους seeders εχει και καποια αλλα στοιχεια.

Οταν παταω διπλο κλικ (δεν χρειαζεται εγκατασταση) μου βγαζει το γνωστο Μηνυμα "το torrentspy αντιμετωπισε σφαλμα και πρεπει να τερματιστει......"

Link to comment
Share on other sites

οχι φιλε μου δεν υπαρχει.... αυτο που λες ειναι διαφοροι clients(azureus,bitlord,bitcomet) που αν τους εχεις εγκατεστημενους θα μπορεις να δεις τα στοιχεια που αναφερεις οταν κανεις κλικ στο torrent για download...;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από MaGiCMaN [Σήμερα, στις 12:51]

torrentspy λεγεται η μηχανη αναζητησης των torrent. ειναι site δλδ. εσυ θελεις client αν καταλαβα σωστα. βαλε κανα μtorrent. ειναι πολυ ελαφρυ και ευχρηστο.

Όπως έγραψα και πιο πάνω εκτός απο την μηχανή αναζήτησης υπάρχει και πρόγραμμα.
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Wizard!

Εγώ δεν εμπιστεύομαι τέτοια προγράμματα... Χρησιμοποιώ το www.torrentz.com και μου έχει λύσει τα χέρια ;)

Και γω αυτο χρησιμοποιω αλλα σαν το www.torrent-finder.com δεν ψαχνει κανενα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.