Jump to content



Τακτοποίηση εικονιδίων κατά.......("solved")


f117

Recommended Posts

καλησπέρεςςς :D θέλω όταν κάνω δεξί κλικ και πάω τακτοποίηση εικονιδίων κατά να μου βγάζει το παρακάτω μενού ΠΑΝΤΟΥ....

2ov9.jpg

και όχι αυτό...

1lb1.jpg

που δεν έχει μέσα ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ.....πώς το κάνουμε?ευχαριστώ..... :tomato: :tomato: :tomato:

Link to comment
Share on other sites

nop.......θέλω να τα βλέπω σαν εικονίδια...όχι ως λεπτομέριες......απλά θέλω να γίνουν όλα όπως στην πρώτη μου εικόνα....να είναι εικονίδια......και να κανεις τακτοποίηση εικονιδίων κατά και να έχει όνομα μέγεθος τύπο τροποίηση.......

EDIT στην εικόνα.....

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που είπε ο jpavly, αλλά τι νόημα έχει να ταξινομήσεις κατά Καλλιτέχνη ή Αριθμό κομματιού, ας πούμε, αρχεία που δεν είναι μουσικής?

EDIT: ’κυρο! Τι είπα πάλι ο στόκος? Ασυναρτησίες από τόσο νωρίς γμτ...

Link to comment
Share on other sites

Βρε κάνε αυτό που σου λέω και θα μείνει στη μνήμη ότι view κι αν βάλεις μετά ;)

Επίσης, αν κατάλαβα καλά, θέλεις ΟΛΑ σου τα folders να έχουν μόνο τους 4 τύπους, σωστά?

Τότε φτιάξε το folder όπως θέλεις και μετά πήγαινε Εργαλεία, επιλογές φακέλων, προβολή και πάτα το εφαρμογή σε όλους τους φακέλους.

2ος τρόπος είναι να κάνεις δεξί κλικ στο φάκελο που θέλεις και στο τελευταίο tab να δηλώσεις ότι ο φάκελος δεν περιέχει αρχεία ήχου.

Link to comment
Share on other sites

Θα πας στα properties του φακέλου και στην καρτέλα Customize εκεί που λέει "What kind of folder do you want?" θα το αλλάξεις από "Music" σε "Documents".

Δεν έχω τα ελληνικά ΧP οπότε θα πρέπει να βρεις πως είναι τα αντίστοιχα στα ελληνικά.

EDIT: Με πρόλαβε ο jpavly.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.