Jump to content



Αγορά επιπλου για PC!


_K_Marios_

Recommended Posts

Μήπος ξέρετε απο που μπορώ να αγοράσω ενα έπιπλο για τον υπολογιστή μου!

Θέλω να ειναι χρώματος μαύρου κ να είναι κατάληλο ωστε να χωράει το thermaltake tai-chi στο ύψος κ να έχει κ κάποιο χωρο απο επάνω αλλα κ στο πλάτος ωστε να υπάρχει χώρος το μονο που θέλω να μπαίνει στο έπιπλο πάνψ ειναι η οθώνη το κουτί κ πλκτρολόγιο ποντικι!

Εχετε καμεία ιδέα ?

Link to comment
Share on other sites

Πρακτικερ, ικεα, μακρο κλπ. Εχουν πολλα τα οποια ειναι και συναρμολογημενα στα καταστηματα οποτε μπορεις να δεις αν σε βολευουν. Μπορεις επισης να πας σε καποιο ξυλουργο να φτιαξεις κατι ακριβως οπως εσυ το θελεις. Και τελος σε καποια καταστηματα επιπλων (sato κλπ).

Δοκιμασε ομως να κατσεις ωστε να δεις αν σε βολευει σε υψος, πλατος.

Link to comment
Share on other sites

το πλαισιο εχει αλλα ενταξυ ρε φιλε που εισαι και δε μπορεις να πεταχτεις μια βολτα στο πρακτικερ που εχει και φτηνα αλλα και καλα αρκει βεβαια να μη παρεις και το φτηνοτερο..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tolis86

το πλαισιο εχει αλλα ενταξυ ρε φιλε που εισαι και δε μπορεις να πεταχτεις μια βολτα στο πρακτικερ που εχει και φτηνα αλλα και καλα αρκει βεβαια να μη παρεις και το φτηνοτερο..

Μητιλήνη ρε φίλε ειμα!

Link to comment
Share on other sites

Καλυτερα κανε μια βολτα εκει στα μαγαζια να δεις τι παιζει. Δεν γινεται να μην υπαρχει στο νησι καταστημα με επιπλα. Ουτως ή αλλως εμας δεν θα μας επηρεασει μια αστοχη αγορα σου. Για να μην την πατησεις στο λεμε.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από _K_Marios_

Μητιλήνη ρε φίλε ειμα!

οπα σορυ, μην αρπαζεσε! παντως αν παρεις κατι απο νετ να παρεις κατι που να βλεπεις οτι εχει τα λιγοτερα δυνατα κοματια! δλδ ενα μεγαλο ξυλο το γραφειο δλδ δυο ποδια και ενα πισο ξυλο να τα δενει μεταξυ τους (προερετικο) μην ειναι καμια 20αρια και διαλιεται...:p και τα συρταρια χωρια για τον ιδιο λογο

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.