Jump to content



G84 το νεο chip της vidia


def

Recommended Posts

τριχες....το 8600 θα ειναι...χερω πολυ,αναμενομενο κυρια τατιανα(μαρεσει πολυ το τατιανα :hehe:...ποιος το ειχε πρωτοπει?) εγω ηξερα (δλδ ειχα διαβασει) οτι θα εβγαινε το γεναρη...:unsure:

Link to comment
Share on other sites

Ε κάπως νωρίτερα, αλλά αυτό έγινε επειδή είναι "enthusiast" κομμάτια και το πρώτο διάστημα μπορούν και τα πουλάνε σε πολύ τσιμπημένες τιμές. Με τις mainstream είναι αλλιώς.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Panansas

:OT: Η ΑΤΙ αργει ξανα ρε παιδια:( ΓΙΑΤΙ????? ????? ????? Θα μας τα παρει παλι

ολα η Nvidia!!!!!

η επιλογη δικη σου ειναι φιλε μου η παιρνεις τωρα 8800 η περιμενεις Ati:)

Link to comment
Share on other sites

καλα σου λεει! μεχρι να βγουνε παιχνιδια ΜΟΝΟ για dx10 καρτες εχουμε πολυ ψωμι ακομα...6800 και πανω αν εχεις εισαι ανετος μεχρι του χρονου πιστεβω...οταν λεω ανετος με λιγο tweeking βεβαια...οχι ολα τερμα προς θεου..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tolis86 [Σήμερα, στις 18:15]

καλα σου λεει! μεχρι να βγουνε παιχνιδια ΜΟΝΟ για dx10 καρτες εχουμε πολυ ψωμι ακομα...6800 και πανω αν εχεις εισαι ανετος μεχρι του χρονου πιστεβω...οταν λεω ανετος με λιγο tweeking βεβαια...οχι ολα τερμα προς θεου..

+1

X800GTO και ευχαριστήθηκα γραφικά στο F.E.A.R.

Εννοώ δηλαδή πως ήμουν ικανοποιημένος με το οπτικό αποτέλεσμα οπότε D3D10 κάρτα θα πάρω όταν βγουν τουλάχιστον 2-3 D3D10 games.. :)

Μέχρι τότε είμαι οκ..

Link to comment
Share on other sites

:giveup: OK Μια χαρα ειμαι ακομα στο ενα μηχανημα 1950Pro και στο αλλο 7900GT:devil:

Δεν εχω προβλημα με της εταιρειες παιδια:) (AMDvsIntel,NvidiavsATI) μου αρεσει να δοκιμαζω

τα παντα:p :p

Link to comment
Share on other sites

Ε, λεφτά να'χουμε να σκορπάμε...και το πως παίζει ο καθένας παιχνίδια θεωρώντας το οπτικό αποτελέσμα καλό είναι και αρκετά υποκειμενικό...

Με λίγες ίσως παραχωρήσεις σε συγκεκριμένα games και σε ανάλυση 1280Χ1024 δεν έχω πρόβλημα ακόμα και με την X850XT, κάρτα 3 σειρές πίσω. Ίσως βέβαια και να μου φαίνεται γ@μω μιας και μέχρι 2 βδομάδες πριν είχα X600Pro=crap. Πόσο μάλλον όσοι έχετε 18ΧΧ-19ΧΧ ή 78ΧΧ-79ΧΧ, με καλύτερα shaders κτλ...

Panansas μην αγχώνεσαι, κάτι καλόοοοο ετοιμάζει και η καλή μας ATI ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από inertiacreep [Σήμερα, στις 20:39]

Ε, λεφτά να'χουμε να σκορπάμε...και το πως παίζει ο καθένας παιχνίδια θεωρώντας το οπτικό αποτελέσμα καλό είναι και αρκετά υποκειμενικό...

Με λίγες ίσως παραχωρήσεις σε συγκεκριμένα games και σε ανάλυση 1280Χ1024 δεν έχω πρόβλημα ακόμα και με την X850XT, κάρτα 3 σειρές πίσω. Ίσως βέβαια και να μου φαίνεται γ@μω μιας και μέχρι 2 βδομάδες πριν είχα X600Pro=crap. Πόσο μάλλον όσοι έχετε 18ΧΧ-19ΧΧ ή 78ΧΧ-79ΧΧ, με καλύτερα shaders κτλ...

Panansas μην αγχώνεσαι, κάτι καλόοοοο ετοιμάζει και η καλή μας ATI ;)

Ιδη το hwbot εχει βαλει στην λιστα το r600 αρα ειναι κοντα:woot:

Link to comment
Share on other sites

3 σειρες αλλα το κορηφαιο της εποχης του(πλην της ΡΕ εκδωσες βεβαια) πο φιλε χ600προ ε?...και εγω πριν την 6800gs ειχα χ600χτ ΜΑΠΑ.....μονο το Colin McRae 4 επαιζα καλα ολα τα αλλα προσπαθουσα να τα παιξω....ακομα και το HL2 ζοριζοτανε να το σηκωσει....

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, το μόνο που μου την έσπαγε πραγματικά με την παλιά ήταν οτι για να παίξω σε 1280x1024 games του 2006 έπρεπε να είναι τα πάντα στο low...και τα παιχνίδια φαίνονταν σαν από PS1...σε κάποια ήταν πιό καλή η κατάσταση, πχ Painkiller & NFSU2, αλλά τώρα πλέον έχω ΚΑΙ την ανάλυση που θέλω ΚΑΙ φίλτρα.

Τέσπα ας σταματήσουμε το off-topic έδώ, να τελειώσουμε το carbon που είναι στο 98%...

Link to comment
Share on other sites

+1

Κι άσχετα αν θα είναι καλύτερο, που πιστεύω ότι θα είναι, δεν προχωράω σε αγορά, αν δε βγει. Βέβαια αυτό εμπεριέχει το ρίσκο, να δώσω σε πολύ χαμηλή τιμή αυτή που έχω, αλλά πιστεύω ότι πρέπει να το πάρω :)

Link to comment
Share on other sites

το σημαντικοτερο νομιζω θα ειναι με τι τιμη θα πλασαριστει στο κοινο,και μετα ποση διαφορα θα εχει ρε παιδια μην περιμενετε και πολλα πραγματα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.