Jump to content


6600+P5B DLX WF AP, CELLshock @5127 και κατω απο τα 10s


Recommended Posts

  • Replies 42
  • Created
  • Last Reply

για εξηγηστε μου κατι.οΧρηστος τον εχει χρονισμενο στα 5140 και εχει χρονο 10.00,και το παλικαρι στα 5127 και εχει χρονο κατω απο 10 πως γινεται αυτο?εκτος αν παιζεται κατι με τις μνημες

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από def

για εξηγηστε μου κατι.οΧρηστος τον εχει χρονισμενο στα 5140 και εχει χρονο 10.00,και το παλικαρι στα 5127 και εχει χρονο κατω απο 10 πως γινεται αυτο?εκτος αν παιζεται κατι με τις μνημες

Κατι παιζει με τα 965..ισως τα 4αρια ειναι πιο γρηγορα απο τα 4-3-3..και λογικα αυτο το ελαχιστο μπορει να μεταφραστει και σε bank interleave στα cellshock εναντι των 512αριων Super talent?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Athens2004 [Σήμερα, στις 14:36]

Πολύ καλός ΔΔΑ , και πολύ καλά νούμερα ,

btw δίνει το p5b 1.77 χωρίς vcore mod ? oO [το vdrop το εκανες hardware mod η με pencil ?] :)

βεβαια και με vcore .... εχω ολες τις τροποποιησεις αλλα σ'αυτη τη φαση ενεργοποιησα μονον vdrop και vcore (το tester ξεμεινε απο μπαταρια !! και δεν μπορουσα να μετρησω vdimm και vmch)

και εδω το πανοραμα .... τα κολονακια στην κατω πλευρα ειναι για το μετρημα vdimm και vmch

p5bmods.JPG

p5bmods1.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Μπραβο ρε συ Διονιση.Πολυ δυνατος οπως παντα:clap:

Ακομα σου κραταω κακια απο τοτε που μου ειχες παρει τις πρωτιες με εκεινον το ξεκλειδωτο Opteron :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από phil [Σήμερα, στις 12:05]

Μπραβο ρε συ Διονιση.Πολυ δυνατος οπως παντα:clap:

Ακομα σου κραταω κακια απο τοτε που μου ειχες παρει τις πρωτιες με εκεινον το ξεκλειδωτο Opteron :D

χρονια πολλα σε ολους

... τον εχω ακομη, μια απο αυτες τις ημερες θα τον βαλλω κατω απο το αζωτο ..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.