Jump to content


Καταπληκτικές αντι-προσφορές που αντέχουν στο χρόνο


Recommended Posts

:blink: Μόλις μου ηρθε e-mail για weekend offer απ το Π για ATI HD 4850 απο 129ευρω στη προνομιακή τιμη των 89! :haha:

140 ευρω την είχα πάρει απο εκεί ακριβως την ιδια κάρτα το 2009 και δεν ηταν καν σε προσφορά τοτε!

Ήθελα να ξερα που τις βρήκαν. Μιλάμε για κάρτες της προ AMD εποχής :rofl:

Εγώ τσίμπησα μια απο τον δικό μου λογαριασμό και μια απο του Άρκος. Θα τις βάλουμε να κάνουν κροσφαηρ.

Link to comment
Share on other sites

:blink: Μόλις μου ηρθε e-mail για weekend offer απ το Π για ATI HD 4850 απο 129ευρω στη προνομιακή τιμη των 89! :haha:

140 ευρω την είχα πάρει απο εκεί ακριβως την ιδια κάρτα το 2009 και δεν ηταν καν σε προσφορά τοτε!

Ήθελα να ξερα που τις βρήκαν. Μιλάμε για κάρτες της προ AMD εποχής :rofl:

Αυτο ηρθα να ποσταρω.

Καταλαθος μαλλον προωθησανε προσφορα του 2009, δεν εξηγειται αλλιως.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τσίμπησα μια απο τον δικό μου λογαριασμό και μια απο του Άρκος. Θα τις βάλουμε να κάνουν κροσφαηρ.

Εγώ τσίμπησα μια το gaming pc... Ωχ μπερδεύτικα, έχουμε 2012 όχι 2009.

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει... αλλά γιατί να μη πάρεις με πρακτικά τα ίδια λεφτά μια HD 7750 που εχει τη μισή κατανάλωση ενεργείας (χαμηλότερη θερμοκρασία και επίπεδα θόρυβοι) και λίγο καλύτερες επιδώσεις?

Έγινε επεξεργασία από kaynd
Link to comment
Share on other sites

Μόλις ετοιμαζόμουν να κάνω το ίδιο link :p.

Τελείως άκυρο...πριν 2-3 χρόνια που τα είχε κλάσει η 4850 μου δεν είχαν να μου την αλλάξουν, και τώρα μετά από τοοοοσο καιρό έχουν και για προσφορα...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.