Jump to content



Θεματα που κανουν τα XP Vista!


sakis_the_fraud1416003252

Recommended Posts

καλησπερα!

μηπως εχετε υποψιν σας καποιο/α θεματα για XP που τα κανουν να μοιαζουν με Vista???

ευχαριστω πολυ,

Σάκης

Link to comment
Share on other sites

Εχω το Vista Customization Pack v3.6 πολύ καιρό τώρα. Είναι από τα καλύτερα αν όχι το καλύτερο. Το έχω βάλει τουλάχιστον σε 6 PC.

http://www.joejoe.biz/joejoe/load/index.php?dlid=100

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από STELIOSVIPER [Σήμερα, στις 18:11]

Εχω το Vista Customization Pack v3.6 πολύ καιρό τώρα. Είναι από τα καλύτερα αν όχι το καλύτερο. Το έχω βάλει τουλάχιστον σε 6 PC.

http://www.joejoe.biz/joejoe/load/index.php?dlid=100

φιλε στο λινκ σου πολοι διαμαρτυρονται για το οτι δεν μπορουν μετα να το βγαλουν...

αληθευει αυτο???

εγω θελω να μπορω να το βγαλω...

μην μεινει εκει μεχρι να κανω φορματ...

Link to comment
Share on other sites

φιλε στο λινκ σου πολοι διαμαρτυρονται για το οτι δεν μπορουν μετα να το βγαλουν...

Δεν έχω δοκιμάσει να τα βγάλω. Δεν χρειάστηκε... Πάντως υπάρχει επιλογή στην προσθαφέρεση. Για σίγουρα δεν ξέρω!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από slaught

Mωρε καλα ειναι τα transformation πακετα αλλα εδω θελουμε vista οχι vista style windows!

Πλακα εχουν παντως.

ακριβως!!!!τι να το κανεις το σταιλ ?:ρ

Link to comment
Share on other sites

Τι να το κάνεις το style? Να στο θέσω αλλιώς. Τι να τα κάνεις τα vista? Τι θα έκανες δηλαδή με τα vista που δεν το κάνεις με τα xp? Γιατί να ταλαιπωρήσε να βάζεις vista, να κάνεις τυχον upgrade the system και πάνω απόλα να δώσεις λεφτά ενώ μπορείς να βρεις ενα δυο προγραμματάκια να τα μετατρέψεις. To vista inspirat είχα και εγω κανένα μήνα (vista inspirat 1.1) και πραγμάτικα σαν να είχα vista. Αλλα το βαρέθηκα και το έβγαλα. Χωρίς προβλήματα η απεγκατάσταση. Όσοι ενδιαφέρονται να δουν απο κοντά τα vista (χωρίς τον φόβο του activation;) ) ας το δοκιμάσουν...

Link to comment
Share on other sites

Και εγω με vista inspirat ειμαι και ειναι μια χαρα. Ουτε βαρυ για τον παλαιολιθικο υπολογιστη μου. Το μονο που θυμαμαι ειχε προβλημα ηταν το σκιν για τον windows media player που ουτως ή αλλως ο 11 που εχω ειχε ετοιμο το σκιν.

Μια ερωτηση. Πως μπορω να κανω και τα παραθυρα αντι για το γαλαζιο ανοικτο που εχουν να ειναι οπως ειναι το taskbar και ο wmp11?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από cabrinha [Σήμερα, στις 19:49]

Μια ερωτηση. Πως μπορω να κανω και τα παραθυρα αντι για το γαλαζιο ανοικτο που εχουν να ειναι οπως ειναι το taskbar και ο wmp11?

Ελα ντε!! Ας μας πει καποιος. Παντως στο install αν δεν επιλεξεις τον media player δεν αλλαζει το σκιν του:bigsmile:

Link to comment
Share on other sites

Ειδα το πρωτο σου ποστ και τα κατεβαζω ηδη. Θα μου αλλαξει τιποτα αλλο? Εγω θελω ολα τα υπολοιπα να μεινουν ως εχουν. Και μονο τα παραθυρα να γινουν μαυρα. Ουτε καν τα κουμπακια για κλεισιμο κλπ πανω δεξια δεν θελω να αλλαξουν.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.