Jump to content


Λιγη βοηθεια παρακαλω.


Rommel.Gr

Recommended Posts

Θελω να ρωτησω αν κανεις σας γνωριζει,αν μπορω να δουλεψω σωστα αυτον εδω τον επεξεργαστη http://www.msystems.gr/v_products.asp?v_Cat=1452&v_Item=3017 στο mobo της υπογραφης μου.Στο site της MSI λεει:under testing...αλλα λογο παλαιοτητας δεν νομιζω πως θα τελιωσουν και ποτε....:tomato: οποτε σας παρακαλω αν καποιος γνωριζει με σιγουρια πως θα ειναι οκ ας μου το πει:D

Ευχαριστω εκ των προτερων:T:

Link to comment
Share on other sites

αποτι ειδα στο προτελευταιο βιος προσθεσαν την συμβατοτητα με Ε6 στεπινγκ αρα θα εισαι ενταξη λογικα...στο κατω κατω στειλε ενα μειλ στο τεχνικο τμημα να σου πουνε

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tolis86 [Σήμερα, στις 13:53]

αποτι ειδα στο προτελευταιο βιος προσθεσαν την συμβατοτητα με Ε6 στεπινγκ αρα θα εισαι ενταξη λογικα...στο κατω κατω στειλε ενα μειλ στο τεχνικο τμημα να σου πουνε

Οντως δεν ειχα σκεφτει να στειλω mail ευχαριστω παιδια:T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tolis86

αλλα γιατι δε περνεις εναν 3800 που σιγουρα σου κανει και ειναι και στα ιδια λευτα και εχει τις ιδιες επιδοσεις?(δεν υπολογιζω κλοκαρισμα)

Γιατί έχει τη μισή L2 cache ίσως;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tolis86 [Σήμερα, στις 15:47]

αλλα γιατι δε περνεις εναν 3800 που σιγουρα σου κανει και ειναι και στα ιδια λευτα και εχει τις ιδιες επιδοσεις?(δεν υπολογιζω κλοκαρισμα)

Οπως ειπε και ο Chosen τον θελω γιατι εχει την διπλασια L2 cache,απο oc δεν με ενδιαφερει καθολου το πολυ να τον εχω στα 2200.

Παντως 3800,4200,4400 με μια γρηγορη ματια που εριξα δεν βρηκα τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι:jump: :jump: :jump:

email απο MSI: Dear George,

This mainboard can support AMD Opteron 165 Daul-Core CPU.

Best Regards

MSI Technical Support Team.

Εγινε η παραγγελια και σε 9-10 μερες περιπου θα τον εχω:D

Ευχαριστω οσους βοηθησαν:T:

Edit τωρα το ειδα(αλλο φυντανι με την γραμματικη) Daul=Dual μαλλον(ελπιζω δλδ:p )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Και πανω που ελεγα οτι δεν θα τον χαρω πριν τον καινουργιο χρονο,σκαει τηλεφωνο ελατε να τον παραλαβετε:worship: :worship: :worship:

Απροβληματιστα στα 2250 με την μια και τις επομενες μερες θα δειξει πως θα παει:p

ΥΣ:Εντυπωση μου εκανε η γομαροψυχτρα που εχει,φαινεται πολυ καλη:D

Αντε καλη χρονια να εχουμε ολοι με υγεια πανω απ ολα:)

post-1178-1416072949,9837_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.