Jump to content



Διαφορο hardware (update)


Gr_God

Recommended Posts

Πωλουνται τα εξης:

---

Μια μνημη 1GB DDR2-900 OCZ Special edition PC2-7200.

Τιμη 120 ευρω ***SOLD***

---

Επεξεργαστης Athlon 3000+ και μητρικη MSI mATX K8NGM2 (η καπως ετσι! εχει onboard τα παντα, και καρτα γραφικων) και 512ΜΒ DDR RAM. Ολα με εγγυηση, περιπου 8 μηνων.

Tιμη του σετ στα 140 ευρω. ***SOLD***

---

Asus 7600GT 256MB, 2 μηνων με εγγυηση κανονικα. Με τοποθετημενο ενα Vantec Iceberq cooler.

Τιμη 120 ευρω.

---

Laptop Toshiba M70-159 High Definition σε αριστη κατασταση, με εγγυηση ως και τον Μαρτιο του 2007 (η του 2008, δεν θυμαμαι αν ειχε 2 ετη). Χαρακτηριστικα:

Pentium M 750

1GB DDR-2 667 Crucial (αναβαθμισμενη απο 256ΜΒ DDR-2 533)

60GB HDD SATA

15.4 Trubrite WXGA widescreen

Radeon X700 Mobility *256MB* (υπαρχει εκδοση με 128ΜΒ πολυ φτηνοτερη)

DVD-RW super multi double layer

Wi-Fi 108Mbps Gigabyte (αναβαθμισμενο απο την προβληματικη Intel 54G που κανει οτι γουσταρει!)

Card-Reader, Bluetooth, Tv-Out, VGA-out, Modem, Firewire, και γενικως πολλα πραγματα ακομα. Ειναι επισης η εκδοση με τα ηχεια Harman Kardon.

Tα παρελκομενα του (βιβλια, recovery cd, φορτιστης κτλ) εννοουνται.

Τιμη 800 ευρω.

---

Οτι αποριες εχετε, PM. Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Ενα πολυ γρηγορο update με προσθεσεις, να τελειωνουμε! Ενημερωτικα αυριο το βραδυ φευγω και γυρναω Δευτερα μεσημερι και μετα Πεμπτη ξαναφευγω και γυρναω...βλεπουμε! Οποιος θελει συναντηση αυριο μονο η μεταξυ Δευτερας απογευμα και Τεταρτης βραδυ!

---

Mητρικη Asus M2R32-MVP καινουργια, σφραγισμενη, με εγγυηση κανονικα. Ειχε αγοραστει για να στηθει συστημα για γνωστο ο οποιος εξαφανιστηκε και μου εμεινε αμανατι.

Τιμη μονο 100 ευρω απο 180 που αγοραστηκε!

---

Μητρικη Asus M2N32-SLI Deluxe Wifi. Με εγγυηση κανονικα και ολα τα παρελκομενα της. Ειναι μια δικη μου, δουλεμενη 10-15 φορες σε 2 μηνες. Απλα αν φυγει πρωτη θα την αντικαταστησω με την πανω...

Τιμη 145 ευρω.

---

Asus 7600GT 256MB, 2 μηνων με εγγυηση κανονικα. Με τοποθετημενο ενα Vantec Iceberq cooler.

Τιμη 110 ευρω.

---

Laptop Toshiba M70-159 High Definition σε αριστη κατασταση, με εγγυηση ως και τον Μαρτιο του 2007 (η του 2008, δεν θυμαμαι αν ειχε 2 ετη). Χαρακτηριστικα:

Pentium M 750

1GB DDR-2 667 Crucial (αναβαθμισμενη απο 256ΜΒ DDR-2 533)

60GB HDD SATA

15.4 Trubrite WXGA widescreen

Radeon X700 Mobility *256MB* (υπαρχει εκδοση με 128ΜΒ πολυ φτηνοτερη)

DVD-RW super multi double layer

Wi-Fi 108Mbps Gigabyte (αναβαθμισμενο απο την προβληματικη Intel 54G που κανει οτι γουσταρει!)

Card-Reader, Bluetooth, Tv-Out, VGA-out, Modem, Firewire, και γενικως πολλα πραγματα ακομα. Ειναι επισης η εκδοση με τα ηχεια Harman Kardon.

Tα παρελκομενα του (βιβλια, recovery cd, φορτιστης κτλ) εννοουνται.

Τιμη 750 ευρω!

---

Σκληρος δισκος WD 300GB IDE. Mε εγγυηση. Εχω ξεχασει να τον σβησω μοναχα...

Tιμη 80 ευρω.

---

---

Tα ακολουθα ανεμιστηρια (ολα new, απλα στην αποθηκη πολυ καιρο και μαζευτηκαν...) :

(Moντελο - πλευρα - υψος. Oτι ειναι απο 60mm και ανω εχει υψος παντα 25mm)

Revoltec Air Guard 40mm x 10mm

Foxconn 40mm x 20mm

Thermaltake 40mm x 20mm

Vegas 50mm x 10mm

Globe 50mm x 10mm

Revoltec Air Guard 50mm x 10mm

CoolerMaster 60mm

Super Red (Silverstone) 60mm

Thermaltake 70mm

Revoltec Air Guard 80mm

Νoiseblocker S1 80mm retail (+fan controller+anti vibration pins)

Νoiseblocker S4 80mm

ThermalTake TT9025 λευκος 92mm

ThermalTake TT9025 Μαυρος-Πορτοκαλι λεπιδες 92mm

Νoiseblocker SX1 120mm

Νoiseblocker XL2 120mm

Προσοχη, εχω ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ απο το καθε που γραφω. Ισως εχω αποδειξεις αγορας για τους Noiseblocker, για αλλους ομως απιθανο γιατι τους εχω στη ακρη πολλους μηνες.

Tιμες περι τα 3 με 10 ευρω το κομματι, αναλογα με τα μοντελα και την ποσοτητα παντα.

Εχω και πολλες απλες γριλλιες για τους ανεμιστηρες και πολλες παλιες ψυκτρες για καρτες γραφικων, chipset, μνημες κτλ αν χρειαζεται κανεις για κανενα project η παλιο συστημα.

Οποιαδηποτε πληροφορια PM. Για περισσοτερα απο 1 κομματι μπορω να κανω λιγο καλυτερη τιμη αλλα οχι θαυματα και οχι για 1 κομματι.

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.