Jump to content


περιεργο " προβλημα"


μανος1980

Recommended Posts

μου συμβαινει το εξης περιεργο. οταν κανω επανεκινηση του υπολογιστη μου, εφοσον εχω

αφησει ενα δισκακι μεσα στο drive, το μηχανημα παγωνει στην οθονη εκινησης των xp.

μολις αφαιρεσω το δισκακι bootaro κανονικα. δεν μου εχει ξανατυχει. ισως εχω κανει καμια

ταρζανια με το firewall , antivirus γιατι νομιζω οτι μετα απο την εγκατασταση τους μου το

αρχισε αυτο.

edit: ταρζανια , δικια μου παιδια ακυρο το βρηκα.

Link to comment
Share on other sites

Πες μου σε παρακαλώ τι έφταιγε, το είχα με το παλιό μου μηχάνημα για μήνες και δεν κατάλαβα ποτέ τι φταίει :p

Και βάλε ένα ανθρώπινο τίτλο που να το δει και κάποιος άλλος που έχει όμοιο πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Αν έχει ρυθμιστεί από το bios να bootάρει από το cd ή την δισκέτα κ υπάρχει καποιο άσχετο cd (ή δισκέτα κατ'επέκταση) στον υπολογιστή γίνονται αυτά τα τρελά.Η λύση είναι απλή.Ή αλλάζεις τη ρύθμιση του bios ή φροντίζεις να μην βρίσκεται κάποιο cd στον υπολογιστή την ώρα της εκκίνησης.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.