Jump to content


Κάρτα τηλεόρασης Lifevew


SHOG

Recommended Posts

Γεια σας παιδιά .Χρόνια πολλά! Θα ήθελα να μου πείτε τη γνώμη σας για την κάρτα τηλεόρασης που έχω δει και θέλω να την αγοράσω.( LIFEVIEW TV DVB-T/ANALOG HYBRID PCI LR306NTFPR-R) Είχα ξαναρωτήσει γι αυτήν και μου είχε πει ένα παιδί ότι δεν έχει κάποιο πρόβλημα με κάρτα της Lifevew.

Στις απαιτήσεις του συστήματος που αναγράφονται στη σελίδα που την είδα (www.e-shop.gr) λέει ότι χρειάζεται Intel Pentium 2.4GHz και 512Ram. Το σύστημά μου είναι στα 2,6GHz αλλά έχει μνήμη 256Mb. Την κάρτα τη θέλω για να κάνω εγγραφή κάποιες εκπομπές κλπ. Την ώρα που θα κάνω την εγγραφή δεν θα έχω άλλη εφαρμογή στο σύστημα να τρέχει. Λέτε να μου παρουσιάσει πρόβλημα λόγω της μνήμης μου? Πιστεύετε όταν σταματήσω το Capturing να έχει κενά και διακοπές στον ήχο ή στην εικόνα?

Αν κάποιος από εσάς έχει στο σύστημά του κάρτα τηλεόρασης της Lifevew σας παρακαλώ να μου απαντήσει.

Καλές γιορτές και ευτυχισμένο το 2007!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.