Jump to content



LabelFlash σε DVD-RW πως?


morius

Recommended Posts

Παρήγγειλα ένα DVD-RW το οποίο μου είπαν ότι έχει LaberFlash δηλαδή ζωγραφίζει κάποια συγκεκριμένα DVD. Ξέρετε πως ακριβώς γίνεται αυτό?????

Link to comment
Share on other sites

CD δεν υπαρχουν σε labelflash, μονο σε lightscribe. Με labelflash μπορεις να "εκτυπωσεις" στην κατω πλευρα οπως στο disctatoo που ειχε παρουσιασει η Yamaha παλια.

Δεν χρειαζεται ειδικα δισκακια και γινεται σε cd & dvd αλλα περιοριζει τον διαθεσιμο χωρο στο δισκακι και εννοειται πρεπει να μην επικαλυπτεται η γραμμενη επιφανεια γιατι αλλιως κανει μονο για διακοσμητικο. :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από pigassos19 [Σήμερα, στις 02:56]

μαλλον μας κανεις πλακα...

Στην αναζητηση που σου εχει δωσει παραπανω ο jpavly τα λεει ολα

Όχι ρε φίλε μου δεν κάνω πλάκα...κοίτα λίγο από μία απάντηση...την τελευταία στο θέμα LabelFlash program

Αρχική απάντηση από houla [28-11-2006 08:20]

Εχω την τελευταια εκδοση του ΝΕRΟ 7 premium, αλλα δεν βρισκω πουθενα την επιλογη για

Labelflash, ψαχνω για drivers του 7173 αλλα δεν βρισκω, Τι σκ..α να κανω μου εχουν σπασει τα νευρα :rant: :wall:

Έχω το ίδιο DVD-RW και δεν υπάρχει άλλη απάντηση....ΟΚ τώρα?????

Link to comment
Share on other sites

Για να ενργοπιοησεις το Label Flash απλα βαλε το LLS.dll στο

Program Files --> Nero --> Nero 7 --> Core

Μετα θα το βρεις στο Burning Rom στα extras

Eπισης αλλο τα LightScribe και αλλο τα labelflash δισκακια τα οποια θα βρεις μονο στο Πλαισιο

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από pigassos19 [Σήμερα, στις 02:32]

Για να ενργοπιοησεις το Label Flash απλα βαλε το LLS.dll στο...

...Eπισης αλλο τα LightScribe και αλλο τα labelflash δισκακια τα οποια θα βρεις μονο στο Πλαισιο

Που το βρίσκω το dll αυτό;

Και πια η διαφορά στα δισκάκια, από το multirama που τα πήρα μου είπαν ότι είναι το ίδιο:wassat:

Link to comment
Share on other sites

Το dll θα το βρεις εδω

Σχετικα με τα δισκακια αλλο τα labelflash και αλλο τα lightscribe!

Ειναι αλλη τεχνολογια!

Αυτα που πηρες να τους τα πας πισω και να τους πεις να τα βαλουν εκει που ξερουν!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.