Jump to content


DIVX / XVID / ΑVI


Andrew

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ,

ΕΧΩ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ H OΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΧVID Η ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑVI H DIVX ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΜΕΤΑΤΡΕΨΩ ΣΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟ DVD ΠΡΩΤΟΝ

ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟN ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΝΣΩΜΑΤΩΣΩ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΥΠΟΤΙΤΛΟΥΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΙ ΛΕΝΕ

ΤΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΟΥ ΣΥΣΤΙΝΕΤΑΙ

Link to comment
Share on other sites

το computer για ολους είχε ενα ωραίο προγραμματάκι στο τεύχος δεκεμβρίου, στην αρχή το πήρα για πλάκα αλλά τελικά έκανε καλή δουλειά, μετατρέπει το αρχειο μαζί με τους υπότιτλους χωρίς πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ χρησιμοποιώ το Avi2DVD (δωρεάν είναι και αυτό, www.trustfm.net/divx/SoftwareAvi2Dvd.html) το οποίο έχει πολύ καλύτερο αποτέλεσμα ποιοτικά από το convertXtoDVD αλλά είναι πιο δύσκολο στη χρήση. Αν το μάθεις όμως μια φορά, όλα οκ. Υποστηρίζει και αυτό υπότιτλους, καθώς και μενού αν θες.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Whitesnake

Εγώ χρησιμοποιώ το Avi2DVD (δωρεάν είναι και αυτό, www.trustfm.net/divx/SoftwareAvi2Dvd.html) το οποίο έχει πολύ καλύτερο αποτέλεσμα ποιοτικά από το convertXtoDVD αλλά είναι πιο δύσκολο στη χρήση. Αν το μάθεις όμως μια φορά, όλα οκ. Υποστηρίζει και αυτό υπότιτλους, καθώς και μενού αν θες.

Και εγώ με αυτό δουλεύω...γρήγορο και βολεύει ειδικά αν φτιάχνεις dvd με επεισόδια από σειρές (με τη βοήθεια του DVD Shrink) γιατί φτιάχνει μικρά σε μέγεθος Vob αρχεία.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.