Jump to content


Ηχεια 5.1 εως 100euros


qbiefox

Recommended Posts

Τα φωτα σας... Ζαχαρωνα τα logitech x-530, αλλα κυκλοφορισαν τα x-540. Η αληθεια ειναι οτι τα καινουρια εχουν μαλλον λιγο καλιτερο sub, καθως αυτο κοιταει προς τα κατω... Ακομα εχουν και wired control που ειναι ευπροσδεκτο. Αλλα για τα ματια μου, δεν ειναι οσο ομορφα ειναι τα παλια... Γενικα προτεινετε κατι αλλο εκτος απο logitech?

Link to comment
Share on other sites

Απο τη στιγγμη που σε ενδιαφερει το design,ριξε μια ματια σε αυτα

;)

Exω ακουσει το αντιστοιχο σετ 2.1 και βγαζουν καλο ηχο για τα λεφτα τους...

Τα X-530 κυκλοφορουν κανονικα μαζι με τα X-540,συνεπως μπορεις να παρεις τα πρωτα...

Γενικα η Logitech εχει παραδοση στο δυνατο μπασο (αν κρινω απο τα δικα μου X-620-Z5500)....

Επισης πολυ καλα ηχεια σε αυτη τη κατηγορια τιμης ειναι και αυτα

Γενικα υπαρχουν πολλες επιλογες...Αν μπορεις δεστα απο κοντα ή ακομα καλυτερα

ακουσε τα να δεις τι σε καλυπτει....

Link to comment
Share on other sites

Γενικα υπαρχουν πολλες επιλογες...Αν μπορεις δεστα απο κοντα ή ακομα καλυτερα

ακουσε τα να δεις τι σε καλυπτει....

+++++++:T: Ποτε μα ποτε ηχεια ειδικα ειτε ειναι για το pc ειτε HiFi δεν περνουμε

μονο απο την εμφανιση η τα specs. Οπωσδηποτε να τα ακουσεις και μαλιστα να

λαβεις υποψειν σου και τον τροπο η το σημειο που ειναι εγκατεστημενα στο καταστημα

που θα κανεις την δοκιμη;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, δεν με ενδιαφερει το design μονο... Πανω απ'ολα η αποδοση και μετά το design... Τα πιο πολλα απο αυτα τα εχω δει, το θεμα ειναι οτι δεν τα εχω ακουσει. Ξερει κανεις που μπορω να τα ακουσω? Το εκανε παλιοτερα το πλαισιο, αλλα και παλι μονο για τα ακριβα ηχεια... Γενικα θεωρω τα logitech καλυτερα απο τα creative... Ισως επειδη οτι creative εχω ακουσει σε φιλους, κανενα δεν με εχει ξετρελανει. Η γνωμη σας?

Link to comment
Share on other sites

Ναι παιδια... πιο μακρια στειλτε με :p Ρε τπτ στο κεντρο ψαχνω... Εχει ακουσει κανεισ και τα 2 τα logitech να μας πει διαφορες? Αξιζει η θυσια του design για καλυτερη αποδοση? Καμια αλλη αποψη?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αρχική απάντηση από CyBeR_JiM

παρε αυτα της trust... πολυ καλος ηχος και σε καλη τιμη... γυρω στα 35ευρω...

Moνο η τιμη τους αφηνει περιθωρια να καταλαβει κανεις την ποιοτητα ηχου και κατασκευης.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μόλις σήμερα μου ήρθαν τα X-540. Τα δοκίμασα και έχουν πολύ καλή απόδοση όντως στο μπάσο. Βέβαια υπάρχει μια μικρή παραμόρφωση ορισμένες φορές, αλλά κατα τα άλλα είναι ένα αξιοπρεπέστατο σετ ήχου για 85 ευρώ που στοιχήζει..:T:

Link to comment
Share on other sites

Ναι και εγω τα X-540 πηρα τελικα... και δικαιοθηκα. 1ον το μπασσο τους ειναι καλυτερο απο τα Χ-530. Το γεγονος οτι το ηχειο του sub κοιταει προσ τα κατω, εχει σαν αποτελεσμα το μπασσο να διαχεεται πολυ ομοιομορφα στο δωματιο και να μην καταλαινεις που ειναι το sub και απο που ερχεται ο ηχος. 2ον μπορει να μην ειναι οσο ομορφα τα παλια, σιγουρα ομως εχουν καλυτερα πλαστικα, που σημαινει οτι κερδιζουν και σε ομορφια ;)

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλη επιλογη, εχοντας περασει τοσα χρονια και πο logitech και απο creative labs, μπορω να πω οτι η πρωτη ποτε δε με απογοητευσε , ενω η δευτερη σε αλλα μοντελα ηταν σουπερ και σε αλλα χαλια.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.