Jump to content



Από που προτιμάτε να αγοράζετε;


DJD

Από που προτιμάτε να αγοράζετε;  

218 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από spc

Δεν ξέρω αν εννοείς αυτό αλλά εγώ αυτό που σκέφτομαι είναι αν όλοι (που είναι και πολλοί απ ότι βλέπω) που επιλέγουν το 4 το υλοποιούν και στην πράξη (από την εμπειρία μου πάντως δεν το κάνουν - προφανώς δεν αναφέρομαι προσωπικά σε όσους το έγραψαν - ως ποσοστό μιλάω) ....

εγω ποιο πολυ το ειπα διοτι ο εν λογο κυριος που επελεξε το 4σερα τελικα η αγορες του γινονται απο γουατεμαλα... εγω παντος ψηφησα γουατεμαλα ολε. απλα ενταξη δεν θα παρω απο καποια καταστηματα που ειχα-εχουν προβληματα και να ειναι πιο φτηνα. εγω αγοραζω απο συγγεκριμανενα καταστηματα κ βλεπω τη με συμφερη

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Παιδια οπως και να ειναι η κατασταση το rma μετραει παρα πολυ.Εμενα μου χρειαστηκε μια φορα να παω πισω κατι.Το πηραν και σε 2 μερες ειχα καινουργειο.Αυτο πληρωνεται κατι παραπανω.

Link to comment
Share on other sites

E-shop! και πάντα παραλαβή απο το υποκατάστημα του Βόλου.

Πέφτει λίγο μακριά το υποκατάστημα... ειναι κανένα 5 λεπτο με το ποδήλατο απο το κέντρο, αλλά έχεις καλή εξυπιρέτηση, καλό Service, σχεδών άμεση παραλαβή μετά την παραγγελία, δυνατότητα πληρωμής με αντικαταβολή και αν σου τύχει καμία στραβή και δεν μπορείς να πληρώσεις θα περιμένουν καμία εβδομάδα μέχρι να το στείλουν πίσω στήν Αθήνα.

Απλά το e-shop δεν εχει τα πάντα και αναγκαστικά δεν κανεις όλες σου τις αγορές απο εκεί.

THX e-shop

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από laserscout

E-shop! και πάντα παραλαβή απο το υποκατάστημα του Βόλου.

Πέφτει λίγο μακριά το υποκατάστημα... ειναι κανένα 5 λεπτο με το ποδήλατο απο το κέντρο, αλλά έχεις καλή εξυπιρέτηση, καλό Service.......

THX e-shop

Μαλλον εσεις στο Βολο εισαστε προνομιουχοι.....

:...:

Δυστυχως εδω στην Αθηνα τα πραγματα ειναι απο απαραδεκτα εως ελεεινα στο srevice :TD:

Link to comment
Share on other sites

Η καλύτερη αγορά γίνεται από το κατάστημα , όπου σέβονται το ευρώ που δίνεις . Και ο σεβασμός στο euro φαίνεται , όταν το προϊόν που αγόρασες , δεν σε ικανοποιεί . Από εκεί και πέρα αρχίζει η "περιπέτεια" και πιστεύω πως με το σκεπτικό αυτό , η καλύτερη επιλογή για μένα είναι το 4 !

Link to comment
Share on other sites

Γενικα ακουω πρωτα γνωμες για καποιο συγκεκριμενο μαγαζι (αν και προτιμαω τα μαγαζια με "ονομα") και μετα προβαινω σε αγορες. Σιγουρα η τιμη μετραει αρκετα αλλα δεν θα κανω θεμα τα αγωρασω κατι με 10-15 παραπανω και να εχω καλυτερη υποστηριξη παρα να το παρω φτηνοτερα και αργοτερα να τρεχω να βρω το δικιο μου και ειδικα αν το μαγαζι

ειναι εκτος της πολης που μενω. Οπωτε number 4 και απο εμενα :flower:

Link to comment
Share on other sites

Βασικά η υποστήριξη παίζει ρόλο ,αλλά το φτηνό είναι φτηνό!

Και στη τελική έχω δει και καταστήματα όπως το πλαίσιο να αγοράζεις σκληρό και για να σου βάλει ένα τζαμπεράκι μιας και αυτοί οι :tomato: WD άλλα λένε άλλα ισχύουν να σου παίρνει 15 ευρώ στο τεχνικό τους τμήμα.Τέτοια υποστήριξη να τη χ***ω!

Link to comment
Share on other sites

το 4 και από εμένα γιατί αυτό τελικά που μένει είναι η εξυπηρέτηση στην δύσκολη στιγμή και όχι τόσο η τιμή και ειδικά σε θέματα τεχνολογίας που αυτή αλλάζει κάθε 15 ημέρες

Link to comment
Share on other sites

παιδια δε μπορω να δωσω μια ξεκαθαρη απαντηση διοτι εχω ψωνησει και απο μικρο μαγαζι(αρχικα τον υπολογιστη μου) και απο ενα αλλο μικρο μαγαζι και απο πλαισιο και απο e-shop και απο pixmania....ψωνιζω απο εκει που βρησκω αυτο πο θελω και που με συμφερει. δλδ την οθονη μου πχ την αγορασα απο το e-shop διοτι αν παθενε κατι την φιλιψ θα επερνα τηλ οποτε αφου την βρηκα εκει φτηνοτερα την πηρα απο εκει. αλλα την 6800γσ μου την αφορασα απο ενα μικρο μαγαζι στη γειτονια μου και ας την πηρα και 20 ευρο ακριβοτερα απο το πλαισιο.... δε πειραζει ειναι καλα παιδια...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.