Jump to content


Από που προτιμάτε να αγοράζετε;


DJD

Από που προτιμάτε να αγοράζετε;  

218 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Έχει πολλά "εξαρτάται " η υπόθεση.

Καταρχήν εξαρτάται από το είδος της αγοράς.

Μπορεί σε κάποια προϊόντα να μην μας νοιάζει το RMA και απλά πάμε στο φτηνότερο. Μπορεί πάλι το αντίθετο,δλδ η επιλογή 4.

Μπορεί να θέλω το συνοικιακό ως κόντρα στους μεγαλεμπόρους των αλυσίδων.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DJD

Μη μπερδεύεσαι. Μια αλυσίδα δεν είναι ανάγκη να είναι φθηνότερη ούτε να έχει το καλύτερο rma. Αυτό που θέλουμε να μάθουμε είναι αν πας σε αλυσίδα γιατί σου δίνει μία σιγουριά, αν ψάχνεις το φθηνότερο, αν θέλεις να ενισχύσεις τα τοπικά μαγαζιά ή αν τελικά αυτό που έχει σημασία είναι να έχεις το καλύτερο rma πληρώνοντας κάτι παραπάνω.

μαιστα...

Υπο αυτες τις συνθηκες..

και εφοσον αυτο που αγοραζω εχει εγγυηση τοτε το 3!

Aν εχει εγγυηση αργα η γρηγορα θα βρω το δικιο μου...(αν εχω)

Στο χερι μου ειναι ..υπομονη και νευρα εχω..

(δεν ψηφιζω βεβαια..μιας και δεν ειμαι να διατεθιμενος να αγοραζω εχτρα στη τιμη του προιοντος το καλυτερο rma..Οσο ειναι απλα 10€ πιο ακριβα απο το φτηνοτερο εχει καλως...αλλα αν καποτε κοστολογηθει παραπανω η υπηρεσια bye bye...)

Πιο πολυ θα μου ταιριαζε η επιλογη το απολυτως φτηνοτερο απο επωνυμα μαγαζια..

ειτε αυτα ειναι διπλα μου ειτε απλα ελλαδα ,ειτε αγγλια/γερμανια κλπ..

Αυτα βεβαια με την προυποθεση οτι δεν ειμαι rma-er..(που δεν ειμαι) ....με την κακη εννοια!

Link to comment
Share on other sites

ΟΕW1999 δεν παινεύουμε και δεν προωθούμε κανέναν. Πόσο μάλλον το Πλαίσιο. Τώρα αν εσείς οι χρήστες ανοίγετε ποστ επειδή το πλαίσιο έφερε συνδετήρα OCZ και πόσο μας προσέχουν.. Αυτά, από δω και πέρα σκέψου το μόνος σου ;)

Link to comment
Share on other sites

Το τέσσερα και γω,γιατί ψαχνόμαστε όλοι για o/c άλλος λίγο άλλος πέρισσότερο η και γενικότερα καλό είναι να τους έχεις όταν τους χρειαστείς,είναι σαν τισ ασφάλειες ζωής τις έχεις για την δύσκολη.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.